Piercing vagíny

Od: Datum: 12.12.14 01:21 odpovědí: 6 změna: 19.12.14 19:31

Ahoj holky, chtěla bych si dát christina piercing do vagínky. Může mi některá z vás kdo to má říct jak dlouho se to hojí? Mám vyčíhlý jeden s flexibilní tyčkou.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.14 12:28
avatar

asi to taky nebude k věci, ale podle svého laického úsudku si myslím, že až do "vagínky" bych si piercing nedával, postačí někam nad klitoris, ale nevím co je na tom pěkného (a neznám ani chlapy z okolí, komu se to líbí) nehledě k možným následkům ztráty "citlivosti" po aplikaci

omlouvám se, že neporadím

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.12.14 12:28
avatar

Nevím, nevím, do vaginky bych se nenechala píchat :-D.

Tazatelka absolutně netuší, kde je vagina nebo-li pochva. Tudíž si myslím, že na tento dotaz nemůže nikdo správně odpovědět, protože tento piercing v pochvě nikdo nemůže mít aplikován. Myslím, že na ZŠ jsou hodiny sexuální výchovy již dávno zavedené.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.12.14 14:21
avatar
Fajn, takže nemyslíte dovnitř, ale klasicky nad. Tohle je ta nejhorší varianta piercingu, mohu vám říct, že je to krajně nepohodlné. Lepší jsou klasické intimní piercingy. Takže pokud si nevydělávate pornem tak na to prdte a zvolte radši klasiku, pokud už tam fakt piercing chcete. Také se to dlouho hojí, pak se to blbě holí a má to hrozný vliv na citlivost.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.12.14 14:44
avatar

Zcela souhlasím, kamarádka tento piercing měla, dlouho se to hojilo, bolelo to jako prase, při sexu se to několikrát bolestivě zatrhlo a věčně to někde překáželo, hlavně v těsných kalhotách.

Ale rozhodnutí je na Vás, samozřejmě.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.12.14 17:30
avatar

No tenhle piercing ve vagínce určitě nikdo nemá. ráda bych viděla toho umělce, který Ti ho do vagínky vecpe a jak to bude dělat. Asi za pomoci gynekologických nástrojů a nějaké lupy, aby viděl dovnitř. A jak si to představuješ, že jako Ti bude ten korálek čouhat z vagínky, aby to tedy k něčemu bylo. Ale já Ti poradím kam, a tam to bude zajímavější. Přesně mezi dvě půlky zadku, ale nahoru, aby se korálek houpal mezi půlkami. Ale bude to bolet a může se to i zanítit.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 19.12.14 19:31
avatar
Slečna snad teoreticky tuší že do vagínky se strká něco úplně jiného než pírsing zato ale vůbec neví že když jí to někam do okolí klitorisu píchne nějaký amatér tak může v krajním případě i přerušit nerv a způsobit úplnou ztrátu citlivosti.
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.