Zacuchané vlasy

Od: Datum: 11.12.14 20:28 odpovědí: 1 změna: 12.12.14 07:25

Dobrý večer, prosím Vás o radu. Mám polodlouhé vlasy, které si asi 20 let odbarvuji, chodím pravidelně každý 2. měsíc do kadeřnictví a nikdy jsem neměla trvalou. Až donedávna jsem neměla problém s vlasy i přes odbarvování, ale v poslední době se mi při mytí vlasů udělá ze spodu krepatá koule - koudel, která vůbec nejde rozčesat a ani nejde z toho pořádně vymýt šampon. Zkoušela jsem to ustřihnout, ale tvoří se to pořád už od kořínků. V kadeřnictví to jde celkem dobře, protože mi tam dá vždy nějaký silný přípravek. Už jsem vyzkoušela nespočet balzámů, zábalů domácích i kupovaných, ale nic nezabralo. Měla jste některá podobný problém? Z čeho to může být?Můžete mi poradit nějaký spolehlivý, nezatěžující přípravek na vlasy?. Hlavně, aby se to dalo tím rozčesat a přitom aby vlasy nebyly těžké a splihlé. Moc děkuji za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.14 07:25

Ten zacuchaný chemlon se vám dělá proto, protože jsou vlasy suché. Je potřeba použít bezoplachovou péči. A také změňte šampon. Máte ho hodně agresívní a necháváte ho na hlavě příliš dlouho. ;) Používala jsem, ze stejného důvodu jako vy, toto http://www.omlazeni.cz/recenz…ultimate-oil-elixir-7580.html Sklenička mi vydržela dlouho a když mi došel a v Tetě ji neměli, koupila jsem si toto: http://www.omlazeni.cz/recenz…e-repair-regeneracni-815.html Také velká spokojenost. Pohledejte péči bez opláchnutí, co se na vlasech nechává. Všechny značky ji mají. Nebojte se toho, že v lahviče jsou dvě vrstvy. Tekutina dole a nahoře plave silná vrstva něčeho. Tak to má být, po natřepání je to bezva I ty olejové jsou fajn. Nebojte, vlasy zmaštěné nejsou :-D

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.