Preventivní prohlídka-výsledky krve?

Od: Datum: 10.12.14 17:14 odpovědí: 4 změna: 11.12.14 11:06

Zítra jdu na preventivní prohlídku k obvodní lékařce.Prohlídne,EKG,sestra udělá náběry a já si vždycky druhý den mám zavolat,jaký mám cholesterol a jestli nemám cukr.Cholesterol mívám vyšší,cukr zatím ne.Ale vím,že se z krve kontroluje víc věcí a když se telef.zeptám,jak to dopadlo,tak slyším že je to v normě,což mně těší,ale vůbec vlastně nevím,co mi kontrolují,v jaké to mám normě.Tak jsem se chtěla zeptat,jestli třeba můžu chtít po dr.nebo sestřičce,aby mi výsledky poslaly na mejl?Jde to nebo se to nesmí?Nechci vypadat jako trouba kdybych to tam řekla.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 10.12.14 17:46

Tak si tam zajděte, dostanou to na papíře. Já bych ze sebe troubu udělal tam, jde o mé zdraví ne co si někdo řekne. Proč se lidí bojí a nevyžadují svá práva?

Ohodnoceno: 2x

Od: babusa
Datum: 11.12.14 10:22

Díky,už jsem tam dnes byla,pošlou mi to mejlem,i když tam ještě půjdu s -jéžiš,nemůžu si vybavit jak to popsat,skleroza zapracovala-prostě si doma budu dělat spirálkou stolici,jestli nemám krvácení ve střevech-ještě jsem si nevzpomněla jak to popsat.:)

Datum: 11.12.14 10:57

Aplikátorkem seberte kousek hovínka z papíru ;) Nešťourejte se!

doplněno 11.12.14 11:43:

Babuško, takových je nás hodně. Máme to tak, ikdyž nervy nemáme. Doma je nejen stůl a postel, ale také wecko :-D

Ohodnoceno: 3x

Od: babusa
Datum: 11.12.14 11:06

Babkozov,už jsem si to dělala před 2 roky,dřív to bylo složitější,dělalo se to po 3 dny.U mně pracuje u všeho psychika,takže to dřívější pro mně byl problém,protože i když nemám,pokud někam nejedu, problém strávit čas na oné místnosti,tak když jsem si tu kontrolu měla dělat,tak se mi vůbec na WC jít nechtělo.Jen když někam jedu,je jedno na kolik dní,tak problém velký,nepomůže nic,nosím si to poctivě domů.:)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.