Kapuce - vypadá odpudivě?

Od: Datum: 05.12.14 11:52 odpovědí: 6 změna: 27.12.14 21:29

Dobrý den,

koupil jsem si úplně dobrou koženkovou černou bundu na zimu. Má zevnitř takovou jakoby nášivku na zapnutí zevnitř (proti profouknutí) a s šedou kapucí.

Kapuci strašně rád nosím, je mi to daleko příjemnější než čepice, protože mě pak nesvrbí hlava a zároveň mi to kryje i uši (mám problém s bubínky, nesmí mi do uší foukat, jinak mě ihned bolí celý den).

Jenže vždy, když mám kapuci, mám pocit, že i procházející lidé se na mě dívají takovým špatným pohledem, jako bych v té kapuci vypadal jako drogový dealer :D Tak samo holky, normálně když chodím bez kapuce (když je venku vlídno) tak se na mě slečny i usmějí a prohlížejí si mě, ale když nosím kapuci, tak ihned nezájem.

Je kapuce ve společnosti opravdu zakořeněná jako něco odpudivého? Je to stylová bunda a ta kapuce nevypadá vůbec špatně, tak nevím no...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.12.14 12:45
avatar

Dobrý den, no, ona kapuce není u nikoho zrovna sexy - ale, většinou to lidé neřeší. Jde o praktičnost a ochranu hlavy před počasím. Kosmonaut také není zrovna sexy, ale bez skafandru by v "Kosmíru" nepřežil. Moc to neřešte, zvláště, máte-li úspěch a obdiv bez kapuce. Holt, nejste sexy stále, ale zase Vám nenastydnou ty uši. Zdravím!

P.S. Jaký zájem ve Vás vyvolá slečna, která má také kapuci? Snad to jen tříbí fantazii.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.12.14 13:34
avatar
Kapuce nikdy nebyla a nebude zatraceně sexy;) ale to neznamená, že se na lidi v kapuci budu koukat skrz prsty. Sama kapuce nosím, i pro to, že nerada tahám deštník. A když fouká tak je to to nejlepší, tedy pro mě, je hned po ruce a účel plní dokonale. Takže pro mě kapucka rozhodně tabu není a nemyslím si, že by měla být ;)
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.12.14 18:05
avatar

No, ono "stylové" ještě neznamená pěkné, dnes je stylových spousta hnusných věcí. Nejlepší by bylo foto.:)

Já teda nevím, ale kapuci nosím běžně a potkávám spoustu lidí s kapucemi, žádný problém. Je ale pravda, že taky potkávám jenoho cigána, kožená bunda, kapuce, klátí se jak bagr na stavbě, ruce v kapsách... skutečně bych čekala, odkud vytáhne nůž nebo jointa.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: domn
Datum: 27.12.14 19:12

Souhlasím na kapuci není nic špatného hlavně když prsi,snezi nebo fouka vitr.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 21:25
avatar

Sama ji také nosím,hlavně teť v zimě.Možná je to materiálem té kapuce? Není z úpletu jako mají mikiny? Tu většinou totiž mají na hlavě mladí s cigaretou v puse a nemluví přitom zrovna slušnou češtinou.Třeba připomínáte někoho takového.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 21:29
avatar
Kapuce..proč ne, pokud je opodstatněna počasím..
Na teenagerovské pako v teplákách s mikinou a kapucí přes hlavu v červenci a uvnitř supermarketu nevypadáte
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.