Nevim co dělat,zamilovanost

Od: Datum: 03.12.14 18:03 odpovědí: 5 změna: 05.12.14 10:57
Koncem srpna jsem měla rande ze seznamky badoo s jedním super chlapem,přesně můj typ, v tu dobu mi tam psal krásné věci. Rande trvalo cele odpoledne a zůstal tu na hotelu tak jsem tam byla s nim,v tu dobu bydlel hodně daleko,sex nebyl a nechtěl ho jen mazleni. Po rande napsal.No a stala se věc ze sem se do nej úplně zamilovala,což se mi stane málokdy a chlapů sem měla dost. Tak sem ho jako blbka začala stíhat smskama apod a žádná odpověď tak týden. Porad sem na nej myslela,pak me to přešlo za cas.Měl velké problémy. No zpatky k problému. Od te doby se mi ozval tak 2x..No a co se nestalo. Založila sem si nový účet na badoo ze ho tam najdu protože měl uz jiné číslo. Nenašla,ale druhy den mi tam napsal:). A divil se ze se s nim bavím,pak jsem se koukla na skype po dlouhé době a tam mi taky psal,ze nemá me číslo ze jestli mam zájem ať nápisu,jestli ne pochopí.na tom badoo mi psal ze měl velké problémy tak byl 2mesice v Alpách u kámoše atd.mel tam odtamtud fotky. A ze se přestěhoval kousek odměně 40km jestli se chci vídat;) samozřejmě ze jsem skoro brecela štěstím protože jsem byla do nej před téma 3mesici zamilovaná. Tak tedy pro me přijel udělali jsme si hezké odpoledne s přestala sem u nej..bylo taky jen divocejsi mazleni. Dal mi dárek luxusni tričko:) uvidíme se příští víkend,budu u nej mu hlídat psa jede do Německa. Problém je v tom ze sem do nej zamilovaná s on chce byt nejspíš kamarád. Minulou schůzku se choval trochu jinak. A navíc když mi pipla sms,ja jsrm si ji nepřečetla a on řekl:si to přečti ne si svobodnej člověk klidne i kdyby ti psali nějaký frajeri..nebo potom jak me odvezl domu tak řekl ze si nebudem nic slibovat kdy si zavoláme apod..nechápu ho. Na badoo ma porad v profilu: "hledám ženu které když řeknu někoho jsrm zabil,odpoví,Dej si kafe drahy,půjdu ho zakopat" . A navíc se tam porad prihlasuje a mění fotky. Nevim co mam dělat muže z toho byt vztah?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.14 18:09
avatar

Já osobně bych hodně rychle vycouvala a Vy potřebujete ještě trochu dozrát. Nic ve zlém , jen moje rada. O Badoo jsem zatím neslyšela nic dobrého.Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.12.14 18:20
avatar

Jó, bůhví kolik stejně naivních slečen má ještě na mazlení krom tebe. Mám dojem, že po první schůzce viděl, že to není ono a prostě vycouval, zatímco ty jsi ho stíhala sms. Pak možná zjistil, že by u tebe mohl mít nezávazné mazlení s lepší kamarádkou (a později samozřejmě sex), zatímco ty jsi do něj zamilovaná a uděláš první poslední...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 18:35
avatar

Kdyby měl stejný zájem on o Vás, jako máte Vy o něj, choval by se jinak. Nesledujte co dělá, nebombardujte ho zprávama, neplýtvejte energií a časem. S Vámi se již seznámil a přesto hledá seznámení na seznamce dál. Tudíž nejste ta, kterou hledá... Hledejte dál i Vy, snad se Vám brzy zadaří najít opravdu toho pravého.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.12.14 06:21
avatar

Na seznamkách se může skrývat kde co, navíc na mě chování Vašeho objevu nedělá vůbec dobrý dojem. Skrývá se v Alpách, v Německu, následně se objevuje, mění čísla. Vás nechá hlídat svého pejska, někde možná skotačí s jinými. Určitě nejste jediné želízko, které dotyčný má v ohni.

Na vztah bych nesázela, kde budete takového větroplacha honit? Dnes je tady, zítra tam. Nechala bych to být, není zárukou normálního spokojeného života. Raději si najít normálního kluka, který přijde na rande s kytičkou a bude se Vám věnovat, než nahánět takového nespolehlivého člověka. Máte štěstí, že Vás /snad/ ještě nepožádal o nějakou půjčku. To by Vám taky mohly zbýt jen oči pro pláč.

Právě včera byl podobný kujón v televizi. Seznámení přes net, robustní chlap středního věku, vydával se za bohatého Řeka. A paní slintala, jakého prince si to našla. Chlap takový ranař, holou hlavu jako beranidlo. Požádal ji o půjčku. A ta slepice sáhla do slamníku a dala mu jen tak 400 tisíc. Zmizelo 400 tisíc, zmizel nápadník.Paní pozdě zjistila, že nešlo o bohatého Řeka, ale práskaného českého podvodníka. Takovou ženskou by měli znesvéprávnit a vozit ji v kleci po městech, aby si ji ostatní ženské pro výstrahu mohly prohlédnout. Vůbec mi jí nebylo líto.

Na nápadníka se vykašlete, nečekalo by Vás s ním jistě nic dobrého. Najděte si nějakého normálního Pepíka, Vaška, Fandu, Jirku, který se netoulá po Alpách, ale spolu se budete toulat třeba po Vysočině. Určitě to tak bude lepší. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.12.14 10:57
avatar

Prý v kleci *smich* *palec*, ale úplně souhlasím.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.