Vaše zkušennost

Od: Datum: 03.12.14 14:12 odpovědí: 4 změna: 03.12.14 21:25
avatar

Dobrý den, mám otázku, zda někdo z vás má zkušennost se společností DataLife (www.datalife.cz)

Abych vysvětlila, syn chodí do normálního zaměstnání a našel nabídku práce v DataLife.Nejdřív říkal, že by chtěl jako přivýdělek, ale po pár schůzek v této společnosti to na mě nedělá dobrý dojem, příjde mi ta společnost, jako že je to styl "letadla", nevím, třeba se pletu, ale bojím se, aby syn nenaletěl.

Děkuji za vaše názory a zkušennosti a přeji hezký den,

Pavla


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.14 20:06
avatar

Většina takových "poradenských" společností funguje jako MLM. Zkušenosti s DataLife

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 20:18

Dobrý den,

není to letadlo, ale MLM jak je tu zmíněno, rozhodně je to dobrá škola, člověk se tam toho hodně naučí, získá nové úhly pohledu a je jen na něm jak s tím naloží, sám jsem v MLM fungoval přes 2 roky a za tu dobu jsem potkal jak ty seroizní tak i neseriozní praktiky.

jako přivýdělek proč ne, peníze jsou tam krásný, aspoň zjistí jestli mu to vyhovuje, spousta lidí na to nadává, ale systém jako takový není špatný, to jen lidi ho pak můžou zneužít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 21:07
avatar
Pochopil jsem, že se jedná o prodej finančních produktů. Pokud má dáná společnost dobré školení, může mu to dát hodně do života. Nejlepší školení na prodejní dovednosti mají právě MLM, to v žádném zaměstnání nedostane.
Ale ať od toho nečeká moc velké zázraky, mlm projekty hodně dávají do motivace nováčků, aby jim nandaly růžový brýle. A pozor na storna, kluk muže v úvodu prodat pár produktů, dostane za to velký peníze, lidi mu to po roce zruší a on bude muset vše vracet. Spousty pojišťovaku se takto dostali do pořádných dluhů a málokterý to vydrží dělat dlouho.
Ale tím nechci MLM pomlouvat, já sám začínal v podobném projektu a ten mě pak dokázal nasměrovat v živote, že jsem pak věděl, v jakém oboru pracovat a dost slusně mě vyškolil právě v prodejních dovedností.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.12.14 21:25
avatar

Já synovi říkám, že jako přivýdělek možná, ale z DataLife mu řekli, že po třech měsících má dát ve své současné práci výpověď a plně se věnovat DataLife.V současné práci má jisté peníze každý měsíc a v DataLife je výdělek jen z uzavřených smluv, což je přeci hrozná nejistota spoléhat a nahánět lidi na uzavření smluv.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.