Maturitní ples

Od: Datum: 27.11.14 21:50 odpovědí: 3 změna: 28.11.14 07:39

Zítra jdu na maturitní ples (ne svůj) a tak nějak jsem zjistila že nemám moc na výběr co se šatů týče takže nejspíš si vezmu černé a k tomu černé lodičky (ty každopádně). Ale jak moc vadí když si k tomu vezmu hnědou kabelku? (taky nemám moc na výběr.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.14 22:03
avatar

Báro, kabelku po příchodu stejně odložíte a nebudete se s ní fotit, ani s ní tančit, takže je to jedno. Hezky si to užijte. Řešením by bylo rovněž nevzít kabelku žádnou a doklady a peníze si uschovat u partnera v kapse.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.11.14 06:43
avatar

Myslím si, že den před maturitním plesem řešit otázku šatů je už víc než pozdě. Maturitními šaty jsme žily půl roku dopředu. Ve třídě bylo přesně 15 holek a 15 kluků. A představte si, že se všechny holky shodly /no, chvíli to trvalo/ na stejné tyrkysově modré krajce. Objednalo se to dohromady přímo v továrně. Ušité to měla každá jinak. Přestože nás bylo 15 ve stejné barvě, tak nějak jsme tím patřily k sobě a bylo to opravdu moc pěkné.

V souběžné třídě bylo 30 děvčat a měla každá jiné šaty. Dvě měly černé. Protože obě byly plnějších postav, vypadaly, jako mladé vdovy. Ta černá k mládí prostě nešla.

Za sebe bych černé šaty na maturitní ples nezvolila. Času jste měla jistě dost, datum plesu je znám hodně dopředu. Pokud ty černé obléknete, chtělo by to oživit doplňky v jiné barvě. Tedy červená bižuterie, červené lodičky, červená kabelka, případně třeba i červený pásek. Nebo totéž v bílé.

Pokud si vezmete i černé boty, už Vám bude opravdu chybět jen ten černý vdovský "kastrolek" na hlavu s černým závojem. Proč se mladé dívky tak rády balí do černé? Jste mladá, podtrhněte to jasnými barvami. Na černou budete mít někdy po padesátce dost a dost času.

Jinak ať se Vám ples líbí a vydaří. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.14 07:39
avatar

Už asi není čas, ale když nakouknete k Vietnamcům, najdete spoustu psaníček za cca 100 kč. A zůstane vám na půl života. Bavte se hezky! ;)

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.