Svatební punčochy

Od: Datum: 17.11.14 18:25 odpovědí: 4 změna: 18.11.14 05:21

Prosim Vás moc o radu. Moje kamarádka se bude vdávat a já bych jí chtěla pořídit nějaké doplňky ke svatebním šatům. Boty, kabelku mám, ale chtěla bych někde sehnat elegantní punčochy nebo i spodní prádlo. Nemáte někdo zkušenost kde něco takového sehnat? Už jsem se byla dívat všude různě, ale bohužel mi zatím nic nepadlo do oka. Kdybyste někdo věděly nebo měly zkušenost i s koupi po internetu, budu mor ráda za rady nebo doporučení. Děkuji moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.11.14 18:34
avatar

Dobrý den, nějak nerozumím tomu, že oblékáte kamarádku, která patrně nemá vlastní vkus nebo názor a stále si nemůžete vybrat, i když jste toho již přebrala více. Neměla by si to vybírat ta Vaše kamarádka? Ona se neumí sama ustrojit? Co když se jí to nebude líbit? Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.14 18:35
avatar

Vašemu dotazu moc nerozumím. Sháníte oblečení - spodní pro nevěstu? Nebo pro sebe? A jaké bude mít nevěsta svatební šaty? Podle toho asi vybírat punčocháče, i to spodní prádlo. Ale to by si snad měla vybrat nevěsta sama, nebo ne? Aby jí to dobře sedělo, hlavně to spodní prádlo.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: wamp®
Datum: 17.11.14 18:59
avatar

Punčochy jsou tady.

doplněno 17.11.14 19:02:

Svatební prádlo tady.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.14 05:21
avatar

Nezlobte se, ale myslím si také, že nevěsta asi bude nesvéprávná, když na sebe nechá navléci to, co jí druhý vybere.

Já jsem si kdysi o své svatbě vybírala sama /1975/, ono nebylo tedy takřka z čeho, ale báječně jsem si to užila. Pro boty jsem jela až do Prahy. A nikdo mi do toho nesměl mluvit, byl to můj den, chtěla jsem si opravdu vybrat sama to, co se mi líbilo. Ať si mamka huhlá, co chce.

Tak nějak nechápu, jak si může nevěsta nechat někým vybrat vhodnou kabelku a dokonce boty. Jak jste zvládla správnou velikost?

Věřte zkušené ženské - kamarádce bych koupila nějaký svatební dar do domácnosti - třeba vysavač, žehličku, toustovač, klidně třeba i televizi, pokud chcete hodně investovat, ale doplňky, ty by si měla vybrat nevěsta sama, podle svého vkusu. A ne si je nechat od někoho kupovat. Co když se netrefíte do vkusu a do velikosti? Je to velice ošemetné. Tou žehličkou či mikrovlnkou byste nezkazila nic. Tady můžete zkazzit hodně. Radím Vám dobře, necpěte se do toho a nechte vybírat nevěstu. Bude to její den, proč na sebe navlékat to, co vybere někdo jiný? *bum* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.