Jak lichotit klukům?

Od: Datum: 15.11.14 21:03 odpovědí: 7 změna: 16.11.14 14:13

Můj přitel mi pořád různě lichotí a je v tom originální. Tak bych se chtěla zeptat, jak mu můžu já originálně polichotit příteli? Abych mu taky někdy udělala radost
Předem děkuji za odpovědi :)

doplněno 15.11.14 21:26:

Napište sem prosím nějaké lichotky :)

třeba něco ve stylu : volali mi z nebe že se jim ztratil ten nejkrásnější andílek ... neboj já tě neprozradím :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.11.14 21:13

Dobrý den, pokud to není v jasném rozporu s pravdou, tak obdivujte jeho inteligenci. Pochvala je vždy příjemná (a když je myšlena vážně, tak je to lepší). Zdravím!

doplněno 15.11.14 22:32:

Tak, pozor - andílek, chrobáčik a podobné infantilní žvatlání nejsou to nejlepší. Stačí ta pochvala, pozornost a přiměřený obdiv (pokud je za co).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.11.14 21:20

Nijak. Je-li Váš přítel "normální" a inteligentní, bude to považovat za podceňování. Totéž platí pro ženy.

Na lichotky "se chytají" jenom povrchní lidé s nedostatkem sebevědomí ...

doplněno 15.11.14 22:00:

Reakce na doplnění otázky:

Mony, nepodceňujte svého přítele!

Ohodnoceno: 3x

Od: wamp®
Datum: 15.11.14 22:12
Andilky nebrat...Kluci maji radi,kdyz se jim zveda jejich ego.Napr.,jak je chytry,ze ty sama bys na to neprisla,jak je sikovny,ze ty bys to a to spravit nebo uvarit neumela,jake vybira skvele filmy,hudbu,atd.,atd.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.11.14 23:54

Řekni mu třeba: "tvůj plán je tak geniálně jednoduchý, že ho může vymyslet jenom debil" *smich*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.11.14 05:43

Andílky, prdýlky, broučky, slimáčky, srdíčka, čertíčky a jiné zpotvořeniny nepoužívat. Většině normálních kluků jsou podobné zdrobněliny nepříjemné.

Na mého dědu spolehlivě platí jen jedna pochvala: když něco opraví, když se mu něco povede, řeknu:

Člověče a na to jsi vážně přišel sám? Tak to by mě opravdu nenapadlo, že se to takhle dá udělat! To seš teda dobrej! No jo, to je ten chlapskej mozek. *haha* Jaga.

Občas to myslím i kapánek ironicky, ale dávám si pozor, aby to neprokoukl. *smich*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 16.11.14 13:44

prostě ho normálně (a hodně) chvalte za všechno, co se mu povede a co dobře udělá. Žádné andílky a broučky do toho netahejte (pokud tedy nejde o nějaké milostné škádlení - tam jsou broučci povoleni).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.11.14 14:13

Nesoupeřte s ním v originalitě (navíc, co jste napsala, není ani až tak originální, ale poměrně otřepaný balící postup, změněný podle situace).

Kdybyste vytvořila nějaký originální konstrukt, navíc by mohl působit značně nevěrohodně a teatrálně.

Pokud je vaším cílem přítele potěšit a udělat dobře jeho egu, místo toho ho trumfnout, dovolte mu, aby on byl ta jednička.

Ptát se ho na to, co dělá, obdivovat ho, jak je šikovný a chytrý, mužný, statečný, na to se chytí každý chlap. Neznám ani jediného, u kterého by to nezabralo. :-D

Vzpomínám na jednu krásnou povídku od Nepila, kdy psal o ženském lichocení své manželky, když vyčistil sifon, jak mu dělá dobře, když ho manželka lituje, když se od toho uprasil a servíruje mu pak pribiňák, protože mu jistě vysláblo a že i když si uvědomuje, že je to cílená technika od ní, aby posilovala, aby on dělal, co ona chce a potřebuje, dělá mu takhle péče a starostlivost a obdiv nad tím, co udělal, děsně dobře.:)

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.