Ranní zápach z úst

Od: Datum: 08.11.14 19:46 odpovědí: 5 změna: 09.11.14 08:09

Nevim jestli to mají všichni (ale nejspíš jo) .Vždy když se vzbudim páchne mi z úst. Nevíte jak to mohu omezit? .. Myslím tím hned jak se vzbudim aby to nebylo tak strašné .. Abych se nestyděla promluvit ráno na přítele a dát mu pusu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ujuju
Datum: 08.11.14 19:58

Zdravé zuby a hlavně zdravou životosprávou. Nejíst podřadná jídla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 08.11.14 20:00
avatar

V prvé řadě je nutné mít čistou dutinu ústní.Myslím tím pravidelné odstranění zubního kamene,ten dělá velikou neplechu.Pokud je to možné,čistit i mezizubní prostory dentální nití a také 3x denně zuby čistit.Samozřejmě,že není vyloučena nějaká nemoc zevního podkladu -žaludek,slinivka,játra...Pokud je člověk překyselen nezdravými potravinami,odráží se to i na zápachu z úst.Asi tak...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janap*
Datum: 08.11.14 20:32

Po ránu to má každý. Ale pokud máte zápach nějak vyraznější, nejspíš máte problém s paradentózou. Zaskočte na dentální hygienu a pravidelně používejte mezizubní kartáčky či dentální nit a bzry se to zlepší. Můj osobní trik pro můj dobrý pocit je vyplížit se ráno z postele, vyčistit zuby a je to.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.11.14 02:25
avatar

možná máte čepy na mandlích, možná něco jiného.

Takže co vám takto na dálku můžeme poradit? Používejte dezinfekci a ústní vodu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tony®
Datum: 09.11.14 08:09

Dobrý den, si připravte na noční stolek hřebíček ( koření ) a jak se probudáte tak jeden rozkousat. Je to super antiseptikum a levné, dostupné. Já mam u sebe pokaždé nosím balíček, používám to místo Tic-Tac. Jinak pokut by jste chtěla mít svěží dech stále i po ránu, musela by jste mít v naprosto bezvadném stavu celé zažívaní, a to u naprosté většiny lidí, je nemyslitelné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.