Jaký typ ofiny?

Od: Datum: 08.11.14 12:11 odpovědí: 2 změna: 08.11.14 13:00

ahoj, je pro vysoké čelo vhodná i patka a jaký účes se pro vysoké čelo hodí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.14 12:27
avatar

No, to se univerzálně nedá říct, záleží, jakého tvaru to čelo je a jaký máte typ obličeje. Základní poučky o účesech vhodných pro typy obličeje, jsou zde http://www.jenzeny.cz/moda/uc…odle-tvaru-obliceje-1702.html

Jde též o to, jestli to čelo je vypouklé a vlasy nasazené až v hlavě, nebo rovné s bohatými vlasy, jestli je obličej široký nebo úzký atd.

Já mám své vysoké čelo ráda a nikdy jsem ho neskrývala ofinou. Tedy, stříhali mne tak v dětství a nelíbilo se mi to, takže ofiny jsem vypustila úplně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 08.11.14 13:00
avatar

Jak zde již zaznělo,záleží na tvaru obličeje.I když,jak jsem viděla odkaz,tak s tím moc nesouhlasím...Mám obličej také širší a kulatější...Tam píší,že tento tvar obličeje vysoká čela nemá a já ho mám.Účesů jsem měla několik,střídám je pro změnu,zkusit se má přece všechno ;) Prý mně sluší jak dlouhé vlasy s obnaženým čelem,tak i ofinka a patka.Někdy to mívám sestříhané a někdy zase delší,jako zrovna teď.Cca po ramena. Číhněte sem.

doplněno 08.11.14 13:10:

Virtuální kadeřník.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.