Manzel ma kamaradku

Od: Datum: 07.11.14 08:08 odpovědí: 32 změna: 11.11.14 06:53
Dobry den,mame 20 lete spokojene manzelstvi a manzel si nasel kamaradku. Jednou za tri tydny se vidi v praci. Denne si volaji hodinove rozhovory minimalne. Pisi sms. Skoro kazdy tyden se chteji videt na kafe pokec v aute atd. Celou noc cele odpoledne. Vadilo by vam to? Tolerovali by jste to? Je uprimny a vse mne rika kde byli co delali.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.14 08:53
avatar

Leona, vadilo, ale ne hned je potřeba házet flintu do žita. Jen bych nastavila určitá pravidla. Muž měl také "kamarádku" nebo si to myslel. Ona chtěla víc,ale to už jsem tu rozebírala kdysi. Jakmile začlo jít o peníze...šel ke dnu (ona je v bance). Já tenkrát taky nastavila pravidla: Volat jen v jeho pracovní době, doma bude klid, navštěvujte se...ale jen v pracovní době...na večeři půjdu s nimi i já s mým kamarádem! Protože když jsou "jen " kamarádi, tak proč bychom se nemohli pobavit společně, že? ;) vyzkoušej a držím palce.*cert*

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 07.11.14 09:41
avatar

Nevěřte tomu, když vám vše říká, že je to taky pravda, pokec v autě na celou noc, no to mi povídejte...Pravděpodobně hledá po 20 letech nějakou změnu, i třeba s touto "kamarádkou", imponuje mu, že se o něj zajímá ještě jiná žena. No měl by si ale uvědomit, že to může vyústit v dost velký problém, jak pro něho, tak hlavně pro vás. Nechci malovat rohatýho na zeď, ale být váma, tak bych mu to netoleroval. Vymyslete mu nějakou činnost, aby neměl na tyto výlety čas, změňte něco i u sebe, aby neměl potřebu vyhledávat "pokec" jinde, zeptejte se ho, co by chtěl, no je to těžké radit. Pokud by to přetrvávalo, tak uvidíte, že postupem času začne o vás patrně ztrácet zájem, nyní se možná nudí a tak vyhledává něco jiného, ale neuvědomuje si, že to nemusí být pro váš vztah dobré, ta "kamarádka" na něj možná začne tlačit a pokud je muž jako každý jiný, tak podlehne. Je to opravdu balanc na ostří nože, zkuste na něj uplatnit to, co radí v příspěvku @athenaise.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ver®
Datum: 07.11.14 09:44

Jojo, můj manžel měl taky přes rok kamarádku, denně si psali, pořád mi tvrdil, jak jsou jen kamarádi, že mají společné zájmy (my spolu máme společné jen některé, takže ona s ním prý sdílí ty další), jednou za 14 dní za ní jezdil (byla z jiného města). A před nedávnem jsem se dozvěděla, že mě s ní celý ten rok podvádí. Na přítelství mez mužem a ženou nevěřím.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 07.11.14 10:21
avatar

Dobrý den. I tolerance by měla mít své meze. Určitě bych netolerovala manželovi kamarádku, s kterou tráví celou noc...Doma Vám může říkat, co chce..Zamyslete se...Proč jí nepozve k vám domů na kafe, abyste byla přitom i Vy, když je to naprosto nevinné? Proč Vás nebere na ty schůzky sebou? Nepodporovala bych určitě takovéto "kamarádství"..Ale každý jsme jiný..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 07.11.14 11:11
avatar
Mate na vyber,budto se rozvest,coz asi nechcete.20let prece jen nelze zahodit mavnutim proutku...Pokud mu date nuz na krk,muze se sprajcnout a treba k ni odejit...Je to rekneme problem muzu ve veku po ctyricatem roce a vice,pokud nejsou holkari jako takovi.Oni maji pocit,ze jim ujizdi vlak,tak chteji od zivota jeste neco utrhnout,chteji byt jeste obdivovani a vynaseni do nebeskych vysin.Utikaji od stereotypu za dobrodruzstvim.I oni maji mj.prechod jako zeny,jen se to malokde pise.Co poradit...Najdete si vy nezavazneho kamarada,chodte s nim na kavu,do divadla,na vystavy a hlavne,volejte si a smskujte co nejvic,jak to jen pujde.Oko za oko,zub za zub.Myslim,ze se to panu manzelovi moc libit nebude...
Ohodnoceno: 4x
 
Od: ben®
Datum: 07.11.14 11:44
avatar

Dobrý den, no nevím, ale já bych (po přečtení Vaší otázky) asi spíše použil výraz milenka, než kamarádka. Ale, možná má Váš manžel jenom potřebu někomu sdělovat, co nemůže říkat Vám, poradit se nebo potřebuje zpovědnici a vrbu. Ostražitost je asi vhodná. Jak ta paní asi vypadá? Je mladší, štíhlá nebo starší a neforemná? Informace jistě upřímný manžel říkal. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dfdf
Datum: 07.11.14 11:57

no, asi by mě to určitě vydilo...jenže co s tím...

jak už tu bylo napsáno..chce to pravidla...nejdříve...a pak se ukáže ..kdo je kamarádka...aby jste to za nějaký čas nebyla Vy! .. asi by jste měli mít společné kamarády ...takže společné večeře...držím moc palce

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honzajs122
Datum: 07.11.14 12:16

Protože na pohádky moc nevěřím, viděl bych nadpis asi takto : Manžel má milenku
Ano i já mám kamarádku, bydlí 300 km daleko a napíšem si 2x do měsíce přes skype, obča si zavoláme. Vidíme se tak 1x za rok a víme, že nikdy v posteli neskončíme.

Ale to, co je popsané vypadá na intenzivní vztah ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: atj®
Datum: 07.11.14 12:33
avatar

Ahoj,

dej mu po tlamě. Toto se nedělá, žádná kamarádka. Neřeknu, kdyby se znali x let ale normálně to zavání nevěrou.

A jestli chceš vědět jak na tom jsi. Jednoduše ho třeba sleduj, čti si jeho smsky, emaily - jo jo já vím, že to je hrozné, ale přece si nenecháš srát na hlavu ne?

Doufám že chlap dostane rozum.

Držím palec

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.11.14 16:22
avatar

Něco takového bych manželce , ani ona mně,nedovolil,ani netoleroval!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.11.14 20:38
avatar

Jsem velmi tolerantní ale nezlobte se váš manžel není normální a vy pokud jste ochotná si po večerech povídat o tom, že má kamarádku také ne. Normální chlap zapírá a zapírá...ten váš má ten luxus, že své ženě před spaním řekne, dnes ne miláčku já už dnes souložil. Bože ženská proberte se.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 07.11.14 21:22
avatar
Bohužel to nevidím jinak, než jak psali rádci přede mnou...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: manzelka
Datum: 08.11.14 20:03

Najděte si taky kamaráda. Dělejte úplně to samé, co Váš manžel. Já bych mu nevěřila ani slovo. Kamarádi se schází na celou noc? No to asi ne!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nzukruk
Datum: 09.11.14 15:57

Jo, a celou noc si povídají - to určitě. A ještě je vám ten hajzl schopný všechno úplně v klidu oznámit. Neskutečný.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.11.14 16:53
avatar

Škoda, že nekomunikujete. Bylo by to pro vás daleko přínosnější, kdyby to byla diskuze, nejen monology rádců.

Sama cítíte, že tohle v pořádku není a o upřímnosti manžela dost pochybuji. Asi v tom čistém víně, které vám nalil, ještě něco plave. Otázka je, jestli máte chuť a sílu s tím něco dělat. Pokud ano, odeberte se do manželské poradny. Klidně sama.

V opačném případě se může stát, že i kdyby se téhle dámy nabažil, když mu tohle prošlo, mohl by si jinou dovést domů a zdvořile vás požádat, jestli byste z té postele na chvíli nevypadla, že ji bude potřebovat. Zdá se vám to přehnané? Už jsem zažila i takový pár. Paní byla tak tolerantní, že skončila jako hadr na podlahu a nakonec ji pán stejně opustil a ještě před tím nakazil syfilisem a chlamydiemi.

Ve druhém páru, kde to takhle měli, si pán podával seznamovací inzeráty, vrkal s milenkami po telefonu a manželka nemohla ani ceknout. Dokonce na ni tak žárlil, vlivem svého špatného svědomí, že zatloukl okna a zakázal jí návštěvy všech kamarádů i matky a poté chodit i do práce. Už jsou též rozvedeni.

Bezbřehá JEDNOSTRANNÁ tolerance totiž nikam nevede. Pokud nemáte dohodu, že se jedná o kamarádské manželství, kdy si každý žije svůj život a jste spolu jen kvůli dětem (a ani tohle moc nefunguje, když to žena vezme vážně, jak jsme viděli třeba u V. Havla, když si jeho Olga našla milence), nemá to cenu.

Všechno se dá řešit, když je zájem. Jen jedno ne - dřít na pána, který provoní své šedé skráně a mizí se bavit. Ono to obvykle nebývá jen o tom sexu, co pár spojuje, ale i o tom, jak se podílí na chodu domácnosti, pomáhá s dětmi, domem, jak trávíte volný čas a spoustu dalších věcí, které budete řešit v poradně, pokud tam dojdete, což bych vám vřele doporučovala, protože nemáte co ztratit. Buď se podaří manželství slepit, nebo se aspoň kulturně rozvedete.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: leona*
Datum: 10.11.14 06:25

Ano, máte všichni pravdu. Je mladší o 11 let a to mu dělá dobře,hrozně ho ovládá. Zamilovala se do něj na sladké řečičky, udělá pro něj všechno a dokonce by i odešla od manžela. To,ale on nechce,to byla jeho podmínka,žádný rozvod jinek je jejich konec. Tak přestala o rozvodu mluvit. Přitom její manžel jí má rád.Má to hezky vymyšlené,že kamarádíme všichni 4 dohromady. Několikrát jsme byli na bowlingu, ze začátku to bylo dobré to se věnoval mně i jí,ale to se jí nelíbylo a on se jí začal přizpůsobovat. Naposledy už si s ní dělal srandu a já byla stranou. Ve středu se domluvili,že spolu pojedou koupit v pátek šaty do divadla do 40km krajského města. (Do divadla jsme měli jet všichni 4,ale dělala scény,že s ní nejel pro ty šaty, lístky chtěla prodat,ale nakonec po dlouhém přemlouvání jeli.) To jsem řekla ne, poslechl,ale ona byla hrozně naštvaná. V pátek se měl stavit k nim na návštěvu,čekal na syna až půjde z tanečních. Když mu ona řekla,že manžel měl jiné plány,tak jí řekl,že nebude rušit manželský večer a návštěvu zrušil. Zlobyla se a v sobotu nepřišli na plánovaný kulečník. Samozřejmě jsem,za to mohla já,že jsem zrušila pátek. Prostě vždycky jsem byla špatná já. Tak jsem řekla dost,takhle to nemá cenu,pořád nějaké dohady. Po dobrém a pravidla to moc nefungovalo, intervali si zkracoval. Vše slíbil,ale nedodržel,jenom chvíli. Tohle jsem trpěla půl roku. Dneska je to tak,že sms a telefony pouze z práce. Z domu je to vyjimečně. Píše si,ale potají,když jde přidat do kotle a tak,už mně skoro nic neříká. Tato změna nastala,když jsem přijela ze semináře a řekla,že jsem tam potkala perfektního kluka (rozvedenýho) a budu ho mít také za kamaráda. On sice ano,ale...Možná by to kamarádství i fungovalo,kdyby mě brala aspoň tak jako já jí,ale ona na mě žárlí, je ráda,když se s manželem pohádáme,je škodolibá.

Datum: 10.11.14 07:35
avatar

No podívejme se, jak jste se rozepsala, najednou je k mání trochu více informací než v tom dotazu nahoře, jen by mne zajímalo, co jí na to říká ten její manžel, nebo má taky nějakou "kamarádku"?

Ještě že vás nikoho neznám, pro tyto vztahy už nemám další rady a komentáře, je to hold trošku taková komedie.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: leona*
Datum: 10.11.14 08:04

To jste nazval přesně. Zatím se jí to daří tajit. Manžel si myslí,že jsou pouze kamarádi. Před ním netelefonuje a nepíše. On střídá směny. Kamarádku asi nemá pouze kamarády. Když nejni doma tak ona má pré.

Datum: 10.11.14 08:22
avatar

Leono, tak teď vím víc o ní, ale nic o vás. Ji ale nezměním a vzhledem k tomu, že situace vadí ze zcela pochopitelných důvodů vám, zajímá mne, jak to vnímáte vy. Prosím, pokuste se mi odpovědět na všechny otázky.

Co jste cítila, když s tím manžel přišel?

Jak dlouho to trvá?

Máte pocit, že to nějak ovládáte? Že když se držíte vy sama nějakých pravidel, je to lepší?

Jak to vidíte mezi vámi a manželem do budoucnosti?

Čekáte, že se ten vztah vyčerpá a on přijde k rozumu, až uvidí, jaká je to manipulativní ženská?

Bojujete nějak o manžela, nebo to necháváte plavat?

Uvažujete o návštěvě manželské poradny? (Lze tam jít i samotná.)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: leona*
Datum: 10.11.14 15:57

Otázky jsem očíslovala,pro lepší orientaci.

1.snažila jsem se ho pochopit. Chtěla jsem mu to dopřát. Myslela jsem si,že si užije a přejde ho to. Kamarádek bylo víc,ale nebylo to v takové míře. Tahle je jak pijavice. On sám říkal,že jsem ho vždy vyléčila,ale asi žádná se do něj tak nezblbla, věděly,že to nemá budoucnost.

2.od února.

3.ovládat to moc nejde,ovládá ho ona. Mně slíbí na čem se domluvíme,ale nedodrží,protože ona ho spacifikuje. Já nějaké pravidla nastavím,je to lepší,ale jen na nějakou dobu. Když se o ní nebavíme je to dobré. Pro mě by bylo pravidlo,dělat,že neexistuje.

4.manželství bych chtěla udržet,on tvrdí,že taky.

5. ano

6.ano bojuju. Docílila jsem toho,že si píšou a volají potají a z práce. Na kafe nebo za ní ho nepuštím. Když pojede,tak potají při odpolední. Když toto pominu,tak manželství funguje. Po stránce sexu je ve 100% pořádku, ten máme pomalu denně. Když jsme spolu je vše ok. Trávíme spolu hodně času. Při ranní i noční jsme celé odpoledne spolu,děláme co je potřeba, povídáme si. Při odpolední na něj čekám a povídáme si třeba do půlnoci. V sobotu jsme si byli sednou a na bowlingu. O rodinu se stará a snaží se.

7.ano

Datum: 10.11.14 16:33

Jaký si to uděláš, takový to máš... Váš manžel si zvykl na to, že má doma stoprocentní servis se vším všady a že mu jeho "kamarádky" tolerujete. To, že se zatím pokaždé vrátil, může mít více příčin. Je ale skoro jisté, že jednoho dne si ho taková "kamarádka" zaháčkuje a manželství je konec.

Moje sestra byla také taková. Byla si "jistá", že se její manžel pokaždé k ní vrátí. Nikdy mu kvůli jiným ženským nedělala scény, povídala si s ním o nich. Něco jako Vy. No, po dvaceti letech manželství se rozvedli. Pochopitelně kvůli ženské. Ono je hezké být tolerantní a umět odpouštět. Ale odsud - potud.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: leona*
Datum: 10.11.14 17:04

Ano máte pravdu,řekla jsem dost a co on přestal si se mnou o ní povídat a dělá to za zády.Lže a vymýšlí si,aby měl doma klid. Řekne jenom co chce a když zjistím,že si píšou. Řekla jsem vadí mně sms a volání a co on volá z práce. Dřív mně dával číst sms normálně ze začátku jsme je dokonce spolu psali. Ono se těžko něco dělá,když nejni východisko. Jediné co zabralo,je dělat to samé co dělá on. Teď, zatím, bez mého povolení za ní nechodí,protože se bojí,abych já taky nešla.

Datum: 10.11.14 16:47
avatar

A Vy se divíte, že mu je dobře a nechce nic měnit? U milenky má skvělý sex, u Vás má taky sex ještě s plným servisem. Tak proč by měl proboha něco měnit. Vám občas naslibuje, jak se to změní, a Vy tomu uvěříte a zase jste ta hodná přítulná ženuška.

Takže o co přesně se ten ku.evník snaží? Není mi to úplně jasné.

doplněno 10.11.14 17:26:

To je fakt groteska. Napadlo Vás třeba, že ty sms mu ona může posílat naschvál, aby měl alibi? Nebo mi chcete říct, že mu věříte po těch všech výmyslech a lžích? Chudáček, on by se s ní nesnesl... ale celou noc "si povídat" v autě, to mu asi nevadí.

Nezlobte se, ale když mu to chcete trpět, prosím. Normální ženská by takového kopla do zadku.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.11.14 17:02

Matino. On se přeci o nic nesnaží. Proč by měl? Užívá si života plnými doušky, páč mu to je dovoleno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: leona*
Datum: 10.11.14 17:13

Nedivím se ,nejradši nás má obě. Sex u ní nemá,když s ní byl naposled,tak mně dával přečíst sms,kdy se zlobila,že nic nebylo. Jinak bych mu asi taky nevěřila. On ví,že to by byl náš konec,to mu ještě taky věřím,že to nechce. Aji sám přiznal,že je povahově horší než já a nesnesli by se. Mají totiž stejnou povahu a ona by mu toto vše netrpěla i teď žárlí na mě,natož kdyby byl její.

Datum: 10.11.14 19:27

Leono, třeba se na mě zlobte, ale Vy jste neuvěřitelně naivní člověk. Váš manžel má naprostou volnost, zašuká si s Vámi, chvilku na to s "kamarádkou" a Vy mu baštíte to, že si s ní celou noc povídá *zed*. Jo, možná když mají jedno číslo za sebou, tak si chvilku popovídají *vtip*. Jinak doufám že jste natolik rozumná, že když sexujete s manželem, tak používáte kondom. Nikdy nevíte, co za dáreček Vám od jiné ženské přinese.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: leona*
Datum: 10.11.14 19:37
Napadlo a mockrat jsem ho chtela nakopat. Ale 20 let zivota jen tak nevymazete. Dve deti. Vse co jsme spolu vybudovali. Nejde to. Odejit by asi bylo to nejjednodusi. Daleko horsi je to nejak ustat a zit dal trochu dustojne.
Datum: 10.11.14 20:15

Leono. Nemůžete se ptát kohokoliv, co Vy máte dělat. Každý jsme jiný. Jak jsem už napsala, moje sestra brala nevěru svého muže více než sportovně. Vůbec jí nevadila a divila se, když její chování někdo nedokázal pochopit. Svým způsobem to byla šťastná žena, netrápila se. Já se celý život domnívala, že manželé by si měli být věrní a bláhově jsem věřila tomu, že můj manžel smýšlí stejně. No, obě jsme se po cca 20ti letech manželství rozvedly. Jsou manželství, kde nevěra je stejně samozřejmá jako to, že po neděli příjde pondělí. Tvrdí, že jim to tak vyhovuje. Jen Vy musíte vědět, kam Vy chcete patřit. Jestliže se dokážete smířit s nevěrou svého muže, dokážete s ním nadále spát, hovořit s ním o jeho milenkách, plánovat Vaši budoucnost, tak s ním buďte. Třeba spolu budete ještě za dalších dvacet let. Nebo ty jeho kamarádky už nebudete schopna skousnout a půjdete od sebe. Víte, Vy jste ty Vaše komunikační mantinely nastavila opravdu prazvláštně. Povídat si s manželem o jeho milenkách je opravdu dost nestandartní.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 11.11.14 06:53
avatar

Už nemám body, tak aspoň *palec*. Pán musí být opravdu velmi zvláštní jedinec s velkým sebevědomím a odvahou, když manželce ukazuje sms od milenky a vesele si o ní povídá. *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: velkyslagr
Datum: 10.11.14 17:24

dopadne to takto...
http://www.csfd.cz/film/372070-7-39-the/
jinak vynikající film. Můžu doporučit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.14 20:10
avatar

Já to tady čtu tu celou diskusi na téma "Manžel má kamarádku" a nestačím se divit. Být vámi, paní Leono, tak sbalím manželovi pár švestek a vykopnu ho z domu. Nevařila bych mu, neuklízela, neprala a sex? Ten by taky žádný nebyl, ještě bych měla strach, že bych chytla nějaké breberuše od něho. Vy si tak necháte kydat na hlavu, až do hezké není. Vždyť ten váš muž vás má za kus hadru, a to ještě s veškerým komfortem ženatého chlapa. Nechcete zahodit dvacet let společného života? Co to je dvacet let v životě? Nic, protože dalších dvacet let a více vás jistojistě čeká. A možná lepších, než jste zažívala doposud. Minulost a vzpomínky vám už nikdo nemůže vzít, ale měla byste mít i nějakou svoji hrdost. Nevěřte tomu, že se k vám manžel vrátí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 10.11.14 22:58
avatar

Leono,že jste naivní člověk,to je jen mírně řečeno,já se jen divím,že takové s prominutím,,hloupé ženské,,ještě existují,sbalte mu kufry a dovezte je k ní domů,tam můžou i s jejím manželem ,,kamarádit,, do alelujá a uvidíme,koho to nejdříve přestane bavit,takovýho bych vykopla už dávno !

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.