Darovat kytku v téhle zimě?

Od: Datum: 02.11.14 17:51 odpovědí: 3 změna: 02.11.14 20:41

Zdravím. Potřeboval bych vymyslet jak to udělat s kytkou pro přítelkyni k svátku. Mám pro ní prstýnek a chtěl bych jí k tomu dát ještě kytičku. Měla svátek v pátek ale uvidíme se až v úterý jelikož byla o víkendu mimo ČR. Jenže nevím jak to dopadne naplánovali jsme si odhadem tak 3 hodinovou procházku a pak si možná ještě půjdeme sednout někam na kafe. Jenže jsou tu dvě věci které nevím jak vyřešit. Krabička s prstýnkem se schová úplně v pohodě do tašky jenže kytku by musela ona nebo já nést a předpokládám že by spíše překážela a druhá věc je zda vůbec růže vydrží 3 hodiny v tomhle poněkud mrazivém počasí. Nejlepší by bylo dát jí kytku až konci nebo jí donést domů ale náš vztah je spíše v začátcích a já zatím nevím kde bydlí. Mám se na kytku vykašlat a koupit jí čokoládu nebo vás napadá jiné řešení?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.14 18:16
avatar

Sice je chválihodné, že na přítelkyni myslíte ale při tak krátké známosti bych prstýnek nedávala. Nechte si udělat kytičku malou, tu schováte do tašky nebo u nás dělají "kytku" s belgických pralinek v cukrárně, cena je od 50-500kč, podle množství pralinek a velikosti kytky. Další možnost je, že kytku nebudete řešit a dáte přítelkyni třeba malého plyšáka. Přítelkyně měla narozeniny nebo jmeniny? Nechcete ten prstýnek nechat na pozdějc?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.14 18:17
avatar

Je dost nepříjemné se vláčet městem s kytkou tři hodiny. Navíc, když zebe do ruky. Kytka pak též vypadá příšerně a je tak na vyhození. Buď ji vypusťte a kupte něco jiného místo ní, nebo ji dejte na závěr procházky s tím, že vymyslíte místo, kde mezitím bude spočívat ve vodě (např. nějaká čajovna, kavárna, restaurace, kde zatahujete rande nebo ji koupit pak na trase procházky na konci, je-li kde. (Benzinky ap. někdy mívají i květiny, chce to okouknout.) Pokud nelze nic z toho, kytku s klidným svědomím vypusťte, to by bylo spíš za trest.

Prstýnku bych se, na rozdíl od kolegyně nade mnou, vůbec nebála. Pokud není drahý a nevypadá jako snubák. Běžně u mne kluci kupují bižu pro holky, i prstýnky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.14 20:41
avatar

Jednou z možností je koupit orchidej v krabičce nebo jsou také růže v krabičce.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.