Jak donutit zhubnout mého partnera?

Od: Datum: 29.10.14 15:40 odpovědí: 14 změna: 07.11.14 19:16

Poradte mi, jak mám svého chlapa přesvědčit, aby začal na sobě pracovat...co jsme spolu, přestal o sebe dbát... pupek mu roste a von furt ne a ne si urvat od úst..mě neposlouchá, když mu říkám, ať tolik nežere a hejbe se...pracuje doma u počítače, sedí a kyne. HELP!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.14 15:43

otázku bych položil jinak: jak ho motivovat. Bez toho to určitě nepůjde. Asi je si vámi jistý, ač láteříte. Na tuhle notu by uhodit nešlo?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.10.14 15:47

To by musel chtít především on sám, ne Vy. Jedině mu začít vyvařovat zdravá jídla a nemít doma žádné zásoby. Ale to by mohlo zase nabourat nepříznivě váš vztah třeba. Vymyslet něco, aby se více hýbal (třeba přidat více sexu)..*smich*

Ale opravdu - záleží jen na něm, jak o své zdraví pečuje. Až začne mít nějaké zdravotní problémy, začne Vás třeba více poslouchat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.10.14 15:53

No a co se hýbat spolu? Kolo, procházky, turistika - výlety, lyže, běžky?

doplněno 08.11.14 17:17: Ze zkušeností v mém blízkém okolí to funguje. Člověk potom nesedí doma a nemá čas vyjídat ledničku. Nicméně ho to musí alespoň trochu bavit a pak je ten úbytek váhy jen příjemný bonus k příjemně strávenému dni.

Datum: 07.11.14 19:14

Tak to nefunguje "Coklitko".

Je evidentní, že jste ti nikdy nezažila. Já mám bratrance, který měl 140.Kilo ! A jeho přítelkyně ho donutila

pod hrozbou "nedostatku sexu" (Jsi tlustý=NEDÁM) zhubnout.

Opravdu se to povedlo, a i já jsem tomu rád, protože je to můj bratranec a mám ho opravdu rád a záleží mi na něm.

*srdce*

Ohodnoceno: 0x

Od: poseidon*
Datum: 29.10.14 16:02

Léčba šokem. Konfrontace s realitou. Zkuste (nenápadně) naplánovat nějakou fyzickou aktivitu. Třeba pěší výlet do přírody, nebo cyklo vyjížďku. Pro dosažení kontrastu, aby tam bylo více zdatnějších jedinců. A pracujte i na sobě, ať se může stydět.

doplněno 29.10.14 16:04:

A podobně i s tím jídlem...

Datum: 29.10.14 16:06

no vidím že věc berete za správný konec. Mě kdyby někdo řekl ať tolik nežeru, tak ho přestanu poslouchat taky. Vy nevíte, že negativní motivace nefunguje? Chtělo by to něco pozitivního.

Například mu řekněte :

1/ Když zhubneš o dvacet kilo, tak si můžeš koupit motorku.

2/ Když zhubneš o dvacet kilo, tak nebudu paštěkovat, až půjdeš do hospody.

3/ Když zhubneš o dvacet kilo, tak můžeš chodit na ryby.

4/ Když zhubneš o dvacet kilo, tak ti možná povolím milenku.

a podobně.

Ohodnoceno: 3x

Od: alf®
Datum: 07.11.14 18:56

až zhubne 20 kilo tak za tím možná právě bude ta milenka ;)

Datum: 29.10.14 16:27

Já bych ho krmil tukem - buček, klobásy, slanina, tlačenky. salámy atd. Jen malé porce. Hlad mít nebude. Ale - žádné brambory, knedlíky, rýži, těstoviny, pečivo, chipsy žádné sladkosti, sacharidů minimálně. Nesladit! Jen pivo. Efekt zaručený. Vyzkoušeno na sobě.

Datum: 29.10.14 16:31
Většina chlapů je ješitná.
Zkuste přemluvit dvě holky, slečny, paní, důchodkyně, případně kombinace, aby před ním párkrát jeho břicho a postavu vysmály a zhanobily. Nebo řekly, že by stál za hřích, kdyby nebyl tak vyžraný...

Datum: 29.10.14 16:44

Já bych ho zavedla na hřbitov. Nyní je dušičkový čas, tak to nebude tak nápadné. A až tam budete, tak mu řekněte, že tam co nejdříve skončí, když jen jí, jí a jí a nehýbe se. Za rohem že na něho čeká Pepka, která ho může klepnout, diabetes mellitus 2. typu, ateroskleroza, infarkt myokardu a jiné choroby. No - je to alternativa vůči těm odpovědím přede mnou.

Od: host
Datum: 29.10.14 16:52

A jak by to bylo (nebo v mnoha případech je), kdybyste z nejrůznějších důvodů přibrala vy. Co by bylo pro vás motivací a co by vás rozlobilo, z pokusů vašeho partnera o vaši úpravu podle jeho představ?

Zkuste začít chodit tančit. Pěkně se obléci, narovnat, jakmile jsou chlapi ve společnosti, zvláště žen, zatáhnou břich automaticky, narovnají se, učísnou patku a srovnají kravatu a i vás zdobí. Nebo na společné procházky, třeba každý den alespoň na půl hodiny, třeba po večeři se psem, nebo odpoledne s dětmi. V létě nějakou aktivní dovolenou, na vodu, pěší turistiku, nebo možná máte na domě tolik práce, že ani na rekreaci není čas.

Na druhou stranu, pokud má váš chlap chlapskou práci, kdy se potřebuje pořádně najíst, přijde domů utahaný a rád si chvilku sedne k počítači a relaxuje a nabírá síly na další den, nebo má práci, kde se moc hýbat nemůže (řidič na dlouhých cestách, práce v sedě v kanceláři nebo dílně), tak mu břich roste i třeba jen z malé svačiny. Pupik. Jak říkal Vladimír Menšík. To si poslechněte a pak se zálibně na toho svého podívejte.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.10.14 17:50
Jednoduše jako Cajthamlova. Vyházet ledničku, nakoupit mraky ovoce a zeleniny a nutit ho do jídla. Pak to půjde samo, i kdyz se bude válet na gauči. Vidíte, vina je částečně i na vás

Od: alf®
Datum: 07.11.14 19:05

hubnutí začíná v hlavě. Dokud to tam nebude mít tak je všechno marné. Můžeš možná trochu pomoci jídelníčkem, ale opatrně, kopce zeleniny jíst nezačne neb to nemá v hlavě.

Datum: 07.11.14 19:16

No... mimo jiné...

Já bych chtěl dvacet kilo přibrat.

Nevíte jak.?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.