Holení intimních partií mužů

Od: Datum: 27.10.14 21:00 odpovědí: 10 změna: 09.11.14 17:45

Moje paní mě začala vyholovat na intimních partiích. Je silná osobnost, ale mě je to nepřijemné.Prý si zvyknu. Nemají chloupky nějakou ochrannou funkci? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.10.14 21:06
avatar

Dobrý den, Vaše paní není ani tak silná osobnost jako Vy slabá. Když něco nechci. tak si to nenechám líbit. Zkuste se alespoň jednou paní vzepřít - asi bude překvapená, ale třeba ji to bude imponovat, že má doma chlapa. Chloupky nejsou povinné, ale příroda blbá není. Zdravím!

doplněno 28.10.14 07:37:

amper - také bych velký odpor nedoporučoval, když už se začne s holením. Zatím je to jen holení nedobrovolné, ale co když paní začne prosazovat tetování, protože je to také moderní? Tak zřejmě tazatel půjde "dobrovolně" i na tetování. Paní snad mohla holení navrhnout, ale nerozhodovat o těle, které není její.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.10.14 23:54

Bych si to vzpírání dobře načasoval, aby nedošlo k úrazu *smich*. Jinak to též považuji za otázku ryze osobního rozhodnutí. U některých mužů je to navíc prakticky neproveditelné, neb dotčený jedinec by musel dechlupizaci podstoupit na výrazně větší ploše (začít u kotníků a skončit pod bradou), jinak by vypadal jako magor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.14 21:14
avatar

Tož chlape, jsou to snad vaše chlupy néééé vaší ženy. Tak se nenechte holit jak nějaká ovce. Kdyby mě začal někde holit můj muž, tak ho s tím holítkem pošlu někam hodně daleko a to holítko hodím po něm. Přeci holení je dobrovolné, pokud chlupy vaší paní doteď nevadily, proč jí najednou začaly vadit nyní? To sledovala nějaký pornofilm, nebo poslouchala slepičí kydy svých kolegyň v práci? Kdo chce, ať se holí třeba i na patě, ale ostatní by do toho neměli být nuceni. Hough.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 27.10.14 21:23

Naopak, zvyknete si, nebudu nic vysvětlovat. Kdo to zná, ví. Tak jako dřív v podpaždí - byli tací, kteří kolem toho měli řeči - a dnes? Je to pomalu standard. Pokud někdo považuje za standard muže jako chlupatou, smradlavou opici, tak ať si to užije. Je o sto let pozadu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.10.14 21:57
avatar

Lituji Vašeho přítele/manžela/milence protože s Vaším přístupem jen můj názor je ten správný to musí být super...

BTW pokud chlupy=smrad tak doporučuji začít si vyholovat i hlavu (vlasy), nebo tam to neplatí?

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 28.10.14 08:31
avatar

Zdeny: Chlupatý můž se nemusí nutně rovnat smradlavé opici. Před takovými třiceti lety se neholili jak muži, tak ženy a nikdo nikoho nepovažoval za něco divného, naopak, bylo zvláštní, když se někdo oholil. To jenom trendy v dnešní době určují pravidla hry. Ono stačí, když oholený chlap nepoužije antiperspirant a nosí celý týden jedno tričko a smradlavý jedinec je na světě.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: rex®
Datum: 09.11.14 17:20

Dobrý den. Máte pravdu zvykám si.

Datum: 28.10.14 11:40
avatar

Pokud je Vám to nepříjemné, proč držíte a necháte si to líbit? Jste jistě svéprávný..Vaše paní je možná silná osobnost, ale o svém těle se naučte rozhodovat jen Vy sám...Anebo se Vám líbí být "pod pantoflem" až do takovéto míry? Nenechte s sebou manipulovat, chlape!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.11.14 20:28
avatar

Tak na oplátku vyholte svoji partnerku vy. Možná zjistíte, že vzájemné holení může být součástí předehry a trochu vám zpříjemní váš intimní život.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: donkarel*
Datum: 09.11.14 17:45

Holil jsem se "tam dole" 2x - jednou v pubertě (to mi bylo 15), podruhý v 20 při operaci třísla.

V té pubertě jsem to vydržil holit ob den asi týden. Furt to svědilo, a když jsem to nechal nakonec zarůst, tak jsem si asi měsíc připadal že se udrbu k smrti.

Při operaci to samý. Mám dost tvrdý chlupy a jemnou kůži a holení byť třeba vousů na krku je pro mě celkem peklo. Navíc mám chlupů dost a vyholení jen na ptákovi a zbytek nic navíc vypadá divně :D

Zastřihnout na 2-3 cm je ideální - neni to pak tak dlouhý a po zastřihnutí to neškrabe a nedrbe. Navíc má člověk tak na měsíc klid :D Jako holit se ob den aby to nedrbalo (a stejně to pak drbe a mam podrážděnou kůži) na to fakt nemám čas.

U žen fungujou na pipce chlupy podobně jako chlupy v nose - aby se jí dovnitř nedostal "bordel" který způsobuje (nejen) výtoky a další problémy. U chlapů určitě nějaký smysl má, ale jaký ať zodpoví nějaký odborník. Já vím jen to, že mi chlupy nevadí a nebudu se holit kvůli tomu, že někdo v televizi řekne že je to móda.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.