Depilace knirku

Od: Datum: 19.10.14 16:11 odpovědí: 5 změna: 20.10.14 23:09
Dobry den. Jsem zena a mam viditelny knirek. Myslite si ze kdyz si koupim voskove pasky a vytrhnu ho takhle tak za jak dlouho mi zase vyroste? A budou chloupky jemnejsi? A co se stane kdyz ho vytrhnu spatne? Je mozne ze porostou jak chlapum po holeni? Predem dekuji na vsechny zodpovezene otazky.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.14 16:31
avatar

Ať to vytrhneš jak chceš, vždycky vyrostou úplně stejně. Ani silnější, ani slabší. To že někdo říká, že slabší, tak to je jen reklamní tah. Nebo že jako chlapům, to někdy říkají rodiče. Nesmyslně. Vyrostou stejně, jen když si všichni zvyknou, na holé, čisté místo ned rtem, když začnou růst, tak je to vidět a vypadá to, že jsou silnější. To bychom všechny musely mít už kníra jako císař pán. Skoro všechny ženy nějakým způsobem odstraňujeme.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.10.14 16:32
avatar

Dobrý den. Mrkněte do diskuze, která zde na toto téma proběhla.

https://www.poradte.cz/nejen-…4-damsky-knirek-depilace.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: elois
Datum: 20.10.14 15:30
Na knír je nejlepší laserová epilace, protože ničí vlasové cibulky a chloupky tak už prostě nemají odkud růst. Je to medicínská procedura, proto by ji měl provádět lékař. Skoro to nebolí, vydrží to a stojí to pár set.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: amy®
Datum: 20.10.14 22:06

Ano, nejlepší je laser, ale je to výkon dost drahý a pro někoho může být bolestivý. Je třeba několik sezení, ale na mnoho let pak máte pokoj. Efektivní lasery jsou na klinikách, normální kosmetička je většinou nemá v salonu, jelikož jsou to přístroje dost drahé. Ideální z mého pohledu je i depilace cukrovou pastu, též prováděna certifik. kosmetičkou, tam je dokázáno, že chloupky ubývají a jsou jemnější. Nebo můžete zajít k normální kosmetičce, odstraní chloupky voskem a ukáže co a jak. Pak si můžete kupovat studené voskové pásky (dobré jsou od Ryoru na obličej) a zkusit si to sama, ale chce to zručnost a vydržet tu chvilku bolesti. Na depilaci můžete chodit cca 1x za měsíc ke kosmetičce, tento výkon nestojí moc peněz, do 100Kč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.10.14 23:09
avatar

Spíše se ptejte po příčině, proč máte knírek. Ten knírek je jen důsledek stejně jako všechny vzhledové vady a upozorňuje okolí na problém uvnitř. Odstraněním knírku se příčiny nezbavíte. Btw. už jsem řešil i ženské s dost viditelnými vousy skoro po celém obličeji - u všech byla zdrojem tohoto vizuálního problému nějaká do očí bijící chyba v životosprávě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.