Prodloužení vlasů v 16 letech

Od: Datum: 12.10.14 21:55 odpovědí: 4 změna: 13.10.14 20:00

Ahoj, je mi 16 a mám vlnité vlasy, které si každý den žehlím. Mám je po ramena a jsou zdravé, pečuju o ně, jsem spokojená. :) Barvím s ejednou za půl roku, řekněme, kulmu nepoužívám vůbec, fénuju po každém mytí, myju obden nebo až třetí den, nemastí se moc. Ale vlasy mi vůbec nerostou, zkusila jsem už hrozně moc věcí, ale nikdy to, že vyrostly, nebylo znát, a když už, tak hrooozně minimálně. Kamarádkám vlasy rosotu rychleji než mě, mnohem, sice si je nežehlí, ale to je jedno, já si je žehlit nemůžu přestat, nepřipadám si potom jako člověk. A tak mě napadlo nechat si vlasy prodloužit, ale zas nevím, nejsem na to mladá? :) Jakou metodu byste mi doporučily(nebo i? no asi spíš ženy:D) a máte nějaké zkušenosti? Když mám vlasy k ramenům a chtěla bych je až k pupíku, kolik by to stálo? Umělé, lidské? Děkuju! ♥


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.14 22:39
avatar

Přestaň si vlasy ničit častým sušením a žehličkou a uvidíš, že porostou. (Ani to barvení v 16 letech není pro vlasy nejlepší.)

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 13.10.14 06:08
avatar

Ivzez má velký kus pravdy a moudrosti.

Je to pravda, barvení ani žehlení vlasům neprospívá. Já si zkusila poprvé v životě kapku přibarvit v 18 letech jen ofinu /celou hlavu jsem se bála/ a dostala jsem od taťky z každé strany takovou facku, že se mi o nich zdá ještě dnes. To víš, ruka vypracovaného zámečníka měla své grády. Od té doby jsem se barev na vlasy pekelně bála /ta vzpomínka/, i když taťka brzy umřel. Tudíž už by mě nepraštil. S barvením jsem začala znovu až po padesátce, když mě začaly hyzdit šediny. Tak vidíš, co znamenají dvě dobře mířené v holčičím životě. *smich*

A jinak - prodloužení vlasů až k pupíku bude jistě hodně nákladné. Vyděláváš si už? Určitě ne. A rodiče Tě živí a oblékají atd. , tak si myslím, že přidělat jim takovýto výdaj navíc by od Tebe nebylo pěkné. Raději to nech, až si na to vyděláš, aspoň budeš mít představu, kolik co stojí a začneš s penězi snad hospodařit rozumně. Zatím buď ráda za to, co Ti rodiče poskytnou. Jistě nestrádáš, najíš se, jsi v teple a v čistotě, dobře oblečená. Ale tohle už je vážně nadstandard a rodiče by jistě nadšeni nebyli. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: makytakybo*
Datum: 13.10.14 11:44

Přikláním se k výše zmíněným odpovědím.
Používáním jakéhokoliv nástroje na narovnání, kudrnatění nebo vysoušení, vlasy akorát poškozuje. Silikonové šampony jsou taky super (čti sarkastisky).
Nejdřív si něco přečti o tom, jak se starat o vlasy. Doporučuji stránky s forem dlouhevlasy.cz. Jsou tam holky, co mají vlasy až na zem a poradí ti, pokud něco nepochopíš atd.. :)
I když se budeš starat o vlasy s láskou, přece jenom ti nemusí dorůst do požadované délky. Genetika se ovlivnit nedá, bohužel. Například moje nejdelší vlasy dosahují "pouze" k zapínání podprsenky a ani máma je nikdy neměla delší.

P.S. Mám vlnité vlasy a s rovnými se necítím jako člověk :) *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.14 20:00
avatar

Vlasajco, pokračuj v péči o své vlasy s takovou intenzitou jako doposud a ve čtyřiceti letech, ne-li dříve, budeš mít vlasy zničené. Mladá nebudeš pořád, i když ti nyní takto připadá. Takže - příliš vlasy nezatěžuj a s prodlouženými vlasy budeš vypadat hloupě, protože to bude poznat. A spousta žen vypadají jako člověk, i když si vlasy nežehlí. To je jen taková současná pitomá móda. Ale to jsi asi nechtěla slyšet jako odpověď na svoji otázku, že.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.