Šaty maturák půjčovna vs. ebay.com?

Od: Datum: 12.10.14 21:31 odpovědí: 4 změna: 13.10.14 17:38

Dobrý večer, prosím o radu zkušenějších žen, mám za rok maturák a všimla jsem si, že na ebay mají nádherné šaty za dost levno (vyjsou do tisícovky i s poštovným, často i mnohem méně) a oproti půjčení salónu, které stojí přes 2 a někdy i 3 tisíce je to pakatel a šaty vám zůstanou, jít tedy do toho? Když je objednám ještě před prázdninami? (maturák máme v listopadu 2015 + úprava u známé švadlenky) díky za všechny názory a rady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.14 21:37

Nejsem sice dáma, ale pozor na materiály na fotce můžuou vypadat super, ale v reálu to tak nemusí být. Šaty jsem si tedy neobjednával :-D ale zkusil jsem si objednat nějaká saka a ne vždy jsem z toho byl úplně nadšený. Rozhodně si, ale myslím, že po troše hledání na internetu si lze i u nás v ČR koupit krásné šatý do 1000KČ. Měl jsem ve tříde 23 holek, takže vím o čem mluvím :-D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.10.14 22:24
Souhlasím s rádcem výše. Šaty materiálově často neodpovídají skutečnosti.. Obzvlášť na tak důležitý večer jako je maturitní, bych do toho nešla. Vzala bych fotku šatů, které se mi líbí a poptala se u švadlen. Některé umí šít krásně, kvalitně a levně v poměru s tím, co dostaneš..
Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.10.14 00:16

Lindo ty šaty z toho ebay za pár šupů objednej a uvidíš, pokud to uděláš včas máš dvě verze, buď budou super za pár korun anebo budeš mít čas sehnat si něco co stojí za to...

Já objednávám spoustu věcí zde a jsem spokojen https://www.threadless.com ...

Čím vyšší cena tím je matroš lepší, zda mají šaty nevím, omrkni...

doplněno 14.10.14 00:50:

Poku to není čínský shop ale čínský obchodník šaty tu budou do cca 14 dní...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.10.14 17:38

Děkuji moc za názory!

Myslela jsem, že bych je objednala někdy před prázdninama a pak bych viděla, buď bych je prodala a bylo by a nebo když by byly ok, tak bych nemusela půjčovat.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.