Může to fungovat?

Od: Datum: 12.10.14 16:39 odpovědí: 4 změna: 15.10.14 18:12

Ahoj chci se zeptat Je mi 15 let a před rokem jsme byli se školou na výměném studentském pobytu v Anglii s kamarádkou jsme bydleli v rodině ve,které měli 21 letého syna,který se mi celý zájezd plně věnoval.Zamilovali jsme se a začali spolu chodit.Po určených dnech jsme odjeli a já s ním chodím do ted.Je mezi námi 6 let věkový rozdíl a nepočítám ani km,které nás od sebe oddělují.Velmi si rozumíme moje mamka ho nazývá pubertákem,ale velice se jí líbí a má ho ráda.Denně si voláme,píšeme nebo skypujeme a o prázdniny se i vídáme.Nejhorší je,že mě ted teprve čeká střední škola s maturitou o 4 letech.V zahraničí studovat nechci a tak to budeme muset vydržet.Moc se milujeme a oba věříme,že až udělám školu tak si budu moc zařídit všechno to papírování a odstěhovat se za mým vyvoleným.Opravdu mi rozumí,nikdy mě nestaví před hotovou věc a navíc je to ten pravý kluk,který čekal dlouhou dobu než najde svou pravou dívku.V Anglii jsou opravdu milý lidé a on patří mezi ně!Myslíte,že by nám to mohlo vjít? Děkuji za odpověd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.14 16:45

Já si myslím, že by ses takovými předpověďmi neměla vůbec zabývat. Užívej si, ber to tak, jak to je. Může se stát cokoliv a když si budeš kazit hezké roky otázkami, obavami, tak stejně nic nezměníš. Ať to dopadne jak chce, vždycky tenhle hoch zůstane ve tvém srdci. Tak jako první láska zůstala v našich srdcích nám všem. ;)

Ohodnoceno: 4x

Datum: 12.10.14 18:10

Jak píše Babka, nepřemýšlej a užívej si to. Nikdo neví, co bude. Když to skončí, přijde zase něco jiného ... možná hezčího, hodnotnějšího. Taky budeš starší a na spoustu věcí se budeš dívat jinak.

Ohodnoceno: 0x

Od: jop
Datum: 12.10.14 18:20

Angličan je zřejmě sexuálně zaměřený malinko jinam (níž). Naštěstí vás dělí ta vzdálenost. Za pár let si řeknete, jak jste byla hloupá. Jediné pozitivum je pilování jazyka.

Ohodnoceno: 0x

Od: nidc
Datum: 15.10.14 18:12

Tak s jazykem problém určitě němám:)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.