Špatná kvalita spánku první noc u sestry

Od: Datum: 12.10.14 09:49 odpovědí: 5 změna: 14.10.14 00:48

Chtěla bych požádat o radu ohledně spánku.

Bydlím na vesnici v rodinném domě,sestra bydlí s rodinnou v bytě ve městě.Dost často hlídám tříletého synovce a přespávám u nich i více dní v týdnu (nepravidelně).

Teď k mému problému.Vždy když u sestry spím první noc,nemůžu spát.Budím se a spánek není kvalitní,spím tak dvě hodiny za celou noc,pak jsem přes den hrozně unavená.Další noc už je vše v pořádku a normálně spím.

Neví někdo čím to může být a jak se vyspat i tu první noc?

Když spím někde jinde,nestává se mi to,jen u sestry.

Děkuji za každou radu,hlavně mi nepište ať si vezmu prášek na spaní,to bych taky mohla zaspat do práce ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.14 10:03

a přes noc dohlížíte na synovce vy nebo sestra? Jestli to nebude tím, že za něj máte odpovědnost a potřebujete se aklimatizovat :) Každopádně to může být i pod náporem synovce. Předpokládám, že jiné hlídání nemáte, abyste to mohla porovnat.

Ohodnoceno: 0x

Od: fakjuu
Datum: 12.10.14 20:05

Přes noc si ho hlídají sami,v tom problém nebude.

Datum: 13.10.14 14:59

Nejste jediná.Podle mě je to tou změnou prostředí.Jiná postel ,jiná místnost .Nejste prostě ve svém a psychicky si musíte trošku přivyknout.To mám taky i když spím třeba doma v jiné místnosti.Cesmína

Datum: 13.10.14 16:59

Jeee, já kdybych druhou noc spala dobře, co bych za to dala. Kdekoliv pod 4 dny nespím pořádně, ale ano, s každou nocí se to zlepšuje. Aspoň, že tak. Pomáhá vyblbnout se fyzicky, třeba na horách po lyžích mívám menší problém, než když nemám tolik fyzické aktivity. Ale i tak, i když spím, ten spánek není kvalitní, dokud nejsem doma. Zajímavé je, že doma, kde jsem vyrůstala, ačkoliv tam teď spím jen občas jednu noc, spím každou noc perfektně

Od: fakjuu
Datum: 14.10.14 00:48

Děkuji za odpověď Fyzicky jsem unavena neustále, o ranní směnu vstávám ve 4 a jdu spát kolem 23 hodiny, mezitím fyzicky náročná práce na nohy a ruce, hlídání synovce, hodinové cvičení na h.e.a.t.u. a přesto všechno tu první noc u sestry špatně spím.Druhý den jsem jak zbitý pes a v práci trpím.Další den u sestry jdu opět spát kolem 23 hodiny ale už spím až do zvonění budíku celou noc.Nejspíš to bude opravdu změnou prostředí ale dost mě to trápí :(

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.