Kam s o deset let starší ženou

Od: Datum: 29.09.14 21:15 odpovědí: 28 změna: 13.10.14 14:12

Ahoj, jsem studentem střední a bydlím na intru :/ Myslím že jsem docela normální co se týká vztahů s ostaními holkami. Ale už nějakou dobu mě láká sex se starší ženou a tak jsem se s jednou přes internet seznámil. Ona je z města kousek od místa kde studuji a domluvili jsme se že tu setkáme.

Jak jsem psal, já jsem na internátě a tak tu ani jeden z nás nemá možnost prostorů. Intr nepřipadá v úvahu :D Chtěl bych se tímto zeptat ostatních žen, jak by takovou situaci viděli v možnosti ubytování. Slušilo by se abych nějaké zařídíl tj. vybral a zaplatil spíš já nebo ona? A jaké ubytování vybrat? Setkání by bylo asi během odpoledne na pár hodin. Jde mi o to jak to taková žena vidí a jestli by jí třeba hotel kvůli věkovému rozdílu a lidem vadil. Prosím poradtě když na příjde třeba mi poradí i chlapi. ps. ona je vdaná, u ní to taky nepůjde


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 29.09.14 21:23
avatar

Je to nemorální,takže nikam ! Jak by se to líbilo tobě,kdybys měl parohy přes půl domu ! Asi nic moc,že? A ona je co,když si to chce "rozdat " se zajícem a doma má manžela...

doplněno 29.09.14 21:46:

Sebod - ano, "problém" manžela..Je snad jasné,že mám na mysli situaci,kdy bude tento mladík ženatý...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.09.14 21:38

wamp. parohy jsou problém manžela, nikoliv tazatele.

Takže kam jít? Existují hodinové hotely. Tam nikdo neřeší Váš věk, nebo něco jiného. No a když ne hodinový hotel, tak normální. Kdo má platit? No, to je na dohodě. Očekává se to spíš od Tebe. Nakonec ona dotyčná Ti asi rozšíří obzory v oblasti sexu, takže se nesluší, aby platila pokoj.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 13.10.14 14:12
avatar

Jen tak na odlehčení k těm parohům:

Skolí pytlák jelena, hodí si ho na záda a vleče ho domů. Jenže co čert nechtěl, potká hajnýho.
-Stůj, haltuje ho hajný; -copak to vlečeš na zádech?
-Ale, omdlel mi pes, vymýšlí si honem pytlák, - a tak ho nesu domů.
-Tak pes, povídáš. A co ty parohy?
-Jó, hajnej, tak to je jeho problém.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 29.09.14 21:28
avatar
Odhodim etiku, moralku a zásady ;) pokud to chcete oba, tak klidně hotel, ale lepší by bylo v jiném městě, kdyby tě někde vyzvedla. Jinak pokud to chcete oba a jde vám jen o sex, tak hotel zaplaťte hezky na půl. A vlastně to vůbec nemusí být hotel, postačí nějaký penzion;)
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.09.14 21:35
avatar

etika,morálka,zásady? to neřeš,běž do toho! první setkání asi finančně bude na tobě,penzion je fajn nápad,případné další akce už budou o dohodě,včetně financování...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.09.14 21:38

Kamaráde, řítíš se do neštěstí ! Vycouvej z toho, dokud je čas !

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 29.09.14 21:56

aloisb. Do jakého neštěstí se žene? Že si užije pár krásných, nezávazných chvil s ženskou, která ho má co naučit? Většinou na to tihle "mladíci" potom s něžnou nostalgií vzpomínají na celý život.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: nikc®
Datum: 30.09.14 11:54

Pokud to bude jen jednou, tak jaký neštěstí? To dělá tolik lidí... Stačí si vlézt do seznamky na Lidé nebo na Štěstí. A jestli jsou pak nešťastní, to už nevím. Lidé, kteří to nedělají, jsou šťastní?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: matej*
Datum: 29.09.14 22:00

Děkuji za podporu a rady. Vidím to tak že nadhodím možnost normálního nebo hodinového hotelu a uvidím na čem se shodneme. S placením to budu brát na sebe, kdyby na tom trvala tak napůl. I tak cítím že bych to měl alespoň poprvé zaplatit celé.

Ještě jednou děkuji, pomohli jste

Datum: 29.09.14 22:08
avatar

hodně štěstí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 22:10

No, třeba ta Tvoje přítelkyně má kamarádku, která ji půjčí byt.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 29.09.14 22:24

V okolí hledej Azyl pro zamilované nebo Azyl pro milence atd. Tam určitě nikdo neřeší ani občanku narozdíl od hotelu.

doplněno 29.09.14 22:35:

sebod - nemám na mysli občankY, ale jedna občanka na hotelu je nutností , narozdíl od azylu. I když mladíkovi to může být fuk do té doby, než po něm začne pátrat pan manžel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 22:26

uska. To bylo v dobách temna, kdy se na na hotelech řešili občanky všech zúčastněných

doplněno 29.09.14 22:42:

uska. Tak s tou jednou občankou máš pravdu. A toho manžela bych asi ani neřešila. Dnes jsou manželství, kdy se nevěra bere normálně. Neřeší se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 29.09.14 22:33

Ber co život nabízí. Na sex je ještě i vhodná příroda, auto.

doplněno 30.09.14 10:09:

Lidi vy řešíte na co se tazatel neptal.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.09.14 22:50
avatar

A proč hned shánět nějaké prostory k laškovným hrátkám sexuálního charakteru? Tak se snad nejprve uvidíte, pochodíte po ulici, zajdete na kafe, ne? Co když se jí nebudete líbit?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.09.14 22:53

Eulalie. Tazatel se řídí heslem :" Vždy připraven"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 23:05
avatar

Asi máte pravdu. Já jdu zase na to prakticky. Proč investovat peníze do ubytování, když ani nevědí, jestli po sobě budou toužit. Skutečnost může být úplně jiná. Natěšený milovník z intru bude očekávat nažhavenou neukojenou vdanou krasavici a dorazí umatlaná, umolousaná, obtloustlá ženština s mastnými vlasy a špínou za nehty. Už vidím ty sexem nabité pohledy

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.09.14 00:12
avatar
To je pravda. A pak ho choutky přejdou do konce života, protože se mu nepostaví
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 07:27
avatar

Víš, připadá mi to tak, že v Tobě není žádná láska, něha, očekávání. Že to bereš tak, že si prostě chceš jen zaskotačit na staré mlátičce. Jinak, když by ses seznámil, bývají, procházky, posezení, kino a až pak, po nějaké době dochází k intimnímu sbližování. A to všechno chceš vynechat, hlavně šup, šup...*smich*

Paní asi nebude také mít žádné morální zábrany, když je vdaná. Uvědom si, že u ní jistě nebudeš první ani poslední. A lehce by sis mohl vysloužit i nějakou pohlavní nemoc. Rodiče by se asi pak divili, kdes jí na intru při pilném studiu chytil.

Být tebou, šla bych od toho. Rozhlížela bych se po děvčatech k Tobě vhodných. Proč se setkat s touto ženštinou na pár hodin? Zdá se mi to celé takové ujeté.

Znám takovou, čtyřicátnici, kredenciózní, rozvedenou, bezdětnou, holdující cigárkům a alkoholu. U nosu má bradavici jako pecku. Říkáme jí Čekanka. Ne podle těch hezkých modrých kvítků, ale podle toho, že pořád čeká, kdo přijde a...

Tak si s takovou "dámou" nekaz mládí a najdi si normální děvče. Dovedeš si představit třeba svou mamku, že se takto chová a dává si schůzky s mladíky? Určitě ne, viď. No tak se vzpamatuj. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nikc®
Datum: 30.09.14 09:36

Takových kluků, co hledají ženu starší jen na pobavení na pár hodin je na internetu hodně. Vím to, protože se mi jich několik ozvalo, ale já na vztahy na jednu noc nejsem. Když hledají oba to samé, tak proč ne. Horší je, když jeden chce víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 13:26

Jago. Je jiná doba. Jak píše "nick". Mrkni někdy na různé seznamky. Zájem je o sex. V poledne si poprvé napíší a večer už si užívají. Tady není čas ani chuť na nějaké procházky a nesmělé oťukávání. Tady se jde hned na věc. No a ty ženský, který na toto přistupují nebývají žádné šeredy. Většinou jsou to doma zanedbávané paničky.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: zlydatel
Datum: 30.09.14 14:57

Když už si chceš ochutnat vyzrálé víno, tak vybírej mezi rozvedenýma. Zjistil sis alespoň něco o jejím chlapovi? Nebo už myslíš jen spodkem? Nezapomeň že lezeš do hnízda někomu jinému. A ten někdo jiný může třeba dělat box, nebo nějaké bojové umění...nebo to bude zámečník nebo horník a tak když ti jebnou, tak to nebude jedna rána ale více. A když rozmlátí hubu tobě, tak to bude ještě ok, ale když ji rozbije i té tvojí...na což bude mít plné právo.

Pokud tedy nemá rozum ta ženská, tak ho měj ty a najdi si rozvedenou.

Jak už psali výše, morálka a nějaké hodnoty nejsou špinavé hadry a měla by se tedy ctít!

Manželství a život nejsou nějaké cáry papíru, kdy jde dát reset. Vstupuješ do nebezpečných vod, kdy se nic nemusí provalit, ale vesměs se to provalí a trpí vesměs ta rodina dotyčné, dotyčného. Dobře si to promysli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 19:45

Jako mladý tak sex se starší je dobrý.Tak šup s ní do postele.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.10.14 21:27

Pro mladého kluka je vždy užitečné sexovat se zralou ženou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.14 18:05
avatar

Vy si snad děláte legraci... nikdy jste ji (zřejmě) neviděl, vůbec nemáte tušení, jak vypadá. kdo to je a chcete se s ní vyspat? To je doslova absurdní, pouštíte se do velmi pochybného dobrodružství, včetně možného výprasku ;). Můžete si zkazit dojem a vztah k ženám na dlouhé roky. Pochybuji, že by tohle riskla vdaná žena, nejspíš jde o profesionálku a ta jistě čeká, že jí zaplatíte, o zaplacení pokoje tu vůbec nejde, to je prostě Vaše věc . Je to smutné i směšné zároveň, podobná a velmi vtipná scéna se odehrává ve filmu "Půlnoční kovboj", mrkněte na něj. Zkuste ještě maličko počkat, zamyslet se a pozorněji zapátrat mezi spolužačkami, z nižších i vyšších ročníků. Na svalnaté řecí nedejte, většinou budou "zkušené" asi tak, jako Vy ... hodně štěstí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.10.14 17:45

Nevím,ale já říkám,že je to čirý pud,,určitě ho má každý.Chápu ho.Láska a sex jsou uplně něco odlišného.Tžeba ji chlap zanedbává tak se dala tímto směrem,,A kluka láká jaké to to je.Korát se to pak stane normálhní

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.14 20:09
avatar
Asi byla škaredá jak pracovní sobota, kdyz uz nenapsal
Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 12.10.14 20:17

Jak je to o té krávě potmě?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.