Krvaceni pri brani antikoncepce

Od: Datum: 28.09.14 09:50 odpovědí: 4 změna: 29.09.14 07:31
Dobry den.
Beru uz nejaky cas antikoncepci (Mistra), a vzdy jsem behem tydne, kdy mam 7 denni pauzu, mela krvaceni z vysazeni. Ted jsem dobrala dalsi platicko, a nic. S pritelem kondom nepouzivame, ale brala jsem prasky pravidelne (beru kazdy den v 19.00, akorat jednou jsem si vzala az v 21.30 cca a asi 2x tak v 18.40, ale pry, kdyz se vezme pilulka do 12 hodin od bezne doby, mela bych byt chranena)
Bojim se, abych nebyla v tom..je to mozne?
Dekuji za odpovedi:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 28.09.14 18:34

Jiste moznost tu je.

Zadna antikoncepce neni 100%.,ani ta hormonalni.

Navstivte gynekologa.

Je tam i moznost nejakych jinych gyn.obtizi.

Ohodnoceno: 1x

Od: kutululu
Datum: 28.09.14 20:02

Jak dlouho už berete tuto antikoncepci? A jak je to dlouho od dobrání platíčka?

Riziko otěhotnění tam opravdu může být, ale buďme optimisté, příčina určitě bude někde jinde...

Ohodnoceno: 0x

Od: girl214*
Datum: 28.09.14 21:22
Beru ji 2 mesice.
Od dobrani posl. plata je to 3. den
Od: kutululu
Datum: 29.09.14 07:31

Tak to je zcela běžné, že ani nemusíte krvácet. Trvá 3 měsíce, než si tělo na antikoncepci zvykne a než si sedne, takže to můžete mít zcela nepravidelné. "Menstruace" se většinou dostaví během 2-4.dne po vysazení. To ještě máte čas.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.