Jak zhubnout v prsou

Od: Datum: 07.12.14 23:39 odpovědí: 4 změna: 08.12.14 00:51

Potřebovala bych nutně zhubnout v prsou, nejsem tlustá v břiše, ale hodně v nohou a v prsou. Na nohy vím cviky, ale na ty prsa opravdu nevím, bolívají mě z nich záda a nesnáším je, prostě jsou až moc velké. Prosím poraďte mi opravdu nějaké cviky a ne žádne operace nebo zmenšovací podprsenky..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.14 23:47
avatar

no kulturistky velká prsa nemívají, takže asi nějaké cviky s činkami.

doplněno 08.12.14 00:02:

- v prsou je taky hodně tukové tkáně, ta by se silovým cvičením mohla zredukovat.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.12.14 00:13

Nesmysl, cvičením čeho chcete zredukovat tukovou tkáň v prsou? Ano, pokud budete cvičit a zvýšíte výdej oproti příjmu energie, bude pochopitelně tělo spalovat i tuk. Problém je v tom, že tělo samo rozhoduje, odkud si tu energii vezme. A že by bralo nejprve z prsou, a teprve pak z ostatních míst, to je velice nepravděpodobné. Jen jedna část těla se nehubne.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.12.14 23:56

Vzhledem k tomu, že moje žena má mnoho let stejný problém, tak bohužel musím konstatovat, že takové cviky neexistují. Prsa totiž nejsou svaly.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 08.12.14 00:51
Nelze hubnout jenom někde, při hubnutí ubývá tuk z celého těla. Od kud nejdřív to záleží na typu postavy. Hrušce zmizí nejdřív prsa a jako poslední zadek a stehna, u jablka se bude tuk nejdéle držet na břiše. Kulturistky žádná prsa nemají protože mají minimální tukovou vrstvu, aby byly vidět svaly. Tak jedině dát se touhle cestou a dietou a cvičením zminimalizovat tukové zásoby. Ale bacha na to, aby pak místo velkých prsou nebyly pytlíky vytahané kůže. Já bych si koupila kvalitní podprsenku správné velikosti a naučila se to poprsí hrdě nosit. Záda mohou bolet i z toho, že se žena hrbí, aby velké poprsí schovala.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.