Sladění partnera

Od: odpovědí: 7 změna:

Dobrý den. Jdu kamarádce na svatbu v černých šatech a chtěla bych se zeptat jak obléknout mého partnera, abychom se sladili? Jakou košili a jakou kravatu? Uvažovala jsem o černé košili a stříbrné kravatě a já bych měla stříbrné doplňky, ale není hloupé jít v černé košili na svatbu?

7 odpovědí na otázku

 

 


1x
avatar denny276
Zdravím, černá košile by nebyl až takový problém, kdyby se sladila se svetlym oblekem, jenže pak už nepůjde j vašim černým šatům, nebo třeba kdyby oblek byl stříbrný nebo v přírodním odstínu, tak by to šlo, ale určitě ne na svatbu. Pokud ta černá není na přání svatebcanu, tak se ale černé šaty vůbec nehodí - a vím, že není černá jako černá a šaty jako šaty, ale přeci jen ještě zvažte, zda opravdu není jiná volba, než jít v černých šatech.

 


1x
avatar lidus

Také se přimlouvám za jinou barvu šatů, v černé si budete připadat jako nahý v trní i u partnera bych černou košili nevolila.

 


1x
avatar martinaa

Že se černá nosí na pohřeb a bílé šaty by měla mít jen nevěsta, to jsou přežitky;).

Černá košile se opravdu moc nehodí, nemáte nějaké jiné doplňky? Červené, zelené.. a podle toho sladit košili nebo stačí jen kravatu. Případně holt jiné šaty, když nebude zbytí. Černé šaty potřebují rozsvítit šálou, boa - vzhledem ke svatbě ve veselých barvách.

 


0x

Volila bych bílou košili a jiné šaty. Černá se nosí na pohřeb.

 


0x
avatar coklit

Přimlouvám se za jiné šaty... Na svatbu se černé opravdu nehodí! Je tolik veselých barev. Navíc i na fotografiích mi přijde, že černá většině lidem moc nelichotí..

 


0x
avatar babajaga

Skutečně byste s partnerem vypadali jako v krematoriu. Nevím, jaké jiné šaty máte na výběr, já bych volila barvu tyrkysovou, nebo cyklamenovou. Z té stejné barvy kravatu pro partnera, bílou košili, tmavší šaty.

Když jsem ženila syna, měla jsem smetanovou halenku se stejným kabátkem a černou sukni. Díky tomu vršku to celkově smutně nepůsobilo. Nevěstina mamka měla vínový kostým.

Černé barvy nesmí být moc. Téměř každý den vidím v TV na Primě moderátorku Báru Kozákovou. Černá, černé vlasy, z 95 % oblečená celá v černém. Říkám jí "černá vrána". A v pastelovém oblečení by to byla hezké ženská. Jaga.

 


0x
avatar megacruiser

Předpokládám, že důvodem pro volbu černé barvy je Vaše nadváha a černou barvou se ji pokusíte "skrýt". Jiný rozumný důvod mě nenapadá. I tak ale doporučuji spíš něco světlejšího a zároveň členitějšího - ne třeba komplet, ale aspoň horní část - svatba není pohřeb, v černých šatech tam asi budete sama a tím víc pozornosti na sebe budete poutat.Černá košile se asi vůbec nehodí.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]