Nakupování přes internet

Od: Datum: 15.09.14 20:09 odpovědí: 10 změna: 08.10.14 07:50

Ahoj, nakupujete oblečení přes internet? Jaké konkrétně?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.14 20:11

ANO - trička, mikiny, bundy

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.09.14 20:26

Všechno. Od bot (hlavně) přes bundy, čepice, trička, mikiny, ponožky, kalhoty. Snad jedině rifle málokdy - ty si chci vyzkoušet.

Datum: 15.09.14 23:06

Tak zatím kalhoty, kšiltovku a boty. V nejbližší době se chystám něco přikoupit. Kvalita stejná jako v obchodě a i když zaplatím poštovné pořád ušetřím.

Od: pb®
Datum: 16.09.14 06:19
Ne, nemám konfekční velikost, oblečení si potřebuju vyzkoušet. Sice stejná velikost, ale jiný výrobce a už mám rukávy o 10 cm delší než ruce a výstřih, který ani nezakryje prsa. Možná tak šálu a ponožky bych si nohla koupit. Jediné, co jsem si kdy koupila přes net byly zateplené pracovní holínky.

Datum: 16.09.14 08:10

Ano, nakupuji, nejvíc z Bonprixu a z Tchiba, nakupuji bundy, svetry, mikiny, trička, prádlo, občas džíny, tepláky, leginy.

Od: elis25*
Datum: 19.09.14 10:57

Já osobně, když nakupuji přes internet, tak je to oblečení, které mám ozkoušené a sedí mi...

Datum: 24.09.14 20:33

Ahojky já nakupuji přes e-shop už delší dobu, protože mě nebaví běhat po obchodek, když jsou tam stovky lidí :) Líbí se mi hodně obchodů, ale nejvíce asi konkrétně nakupuji oblečení od Big and Beautiful :) To je spíše ale pro dámy, které toho mají hodně přiděleno od Boha no :D

Od: vosberka*
Datum: 07.10.14 14:43

Jak čtu tak nakupujete hodně, jen popravdě nemáte strach, že Vám to nebude pasovat nebo Vám to nebude slušet? Já osobně mám třeba z toho docela strach. Něco si koupíte a pak najednou do toho nevlezete, nebo Vám to bude malé. Nebo hůř se to k Vám opravdu nebude hodit?

Datum: 07.10.14 15:05

To je naprosto jednoduche.Zbozi zabalim zpet a vratim prodejci, dle zakona do 14 dnu. Prodejce vrati penize a ja wsi muzu vybrat jinou vec.

V pripade velikosti lze objednat vice velikosti, a zbytek pote vratit. Prodejce penize vrati.

Od: iv®
Datum: 08.10.14 07:50
Zdravím taky nakupuji oblečení pres net a když se stane te velikost neodpovida ci mi prostě nesedi strih bud zboží ve 14 denni lhůtě vrátím nebo nabidnu rodině , známým nebo vyuziji různé servy k nabidnuti zboží.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.