Menstruace

Od: odpovědí: 6 změna:

Dobrý den, mám 13 let a výtok mám už dva roky, ale menstruace ne a ne přijít. Opravdu by mě zajmalo jak dlouho to ještě potrvá... Nemáte nějaké zkušenosti?

6 odpovědí na otázku

 

 


3x
avatar martinaa

Výtok jaký? Pokud průhledný, nezapáchající, tak je to normální výtok, který budeš mít po většinu života. Je to zdravý výtok, kterým se pochva čistí, je to její přirozená funkce.:)

Některé ženy mají výtok málo, někeré hodně (že musí denně používat intimky), a jiné ho nemají vůbec.

doplněno 15.09.14 20:19:

Je to naprosto, úplně a zcela normální ;).


Ano je naštěstí průhledný - někdy trošku nažloutlý ale nezapáchá :)

 

15.09.14 19:19

2x

Ahoj Zkušenosti má asi každá žena...Ovšem,pokud máš výtok již druhým rokem je to prapodivné...Menzes bys už měla mít každým dnem...Jinak bych raději navštívila gynekologa.Jsi mladá a hormony jsou poblázněné.


Děkuji za odpověď nevím jestli je to přesně 2 roky ale přes 1,5 roku to už je ;)

 


0x

Ve třinácti letech plašit, že ještě nemáš menzes, mi přijde zbytečné. Uvidíš, že červená dorazí, když to budeš nejméně čekat... budeš mít na sobě bílé kalhoty a ve škole... Ale jinak, toto řeš se svojí mamkou. A buď ráda, že menzes ještě nemáš, není o co stát.


Tak doufám,že s těma bílýma kalhotama to nebude pravda :D ale vyloženě menzes nevyhledávám jen sem se chtěla ujistit že je to normální . Děkuji :)

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]