Menstruace

Od: Datum: 15.09.14 19:10 odpovědí: 6 změna: 15.09.14 20:04

Dobrý den, mám 13 let a výtok mám už dva roky, ale menstruace ne a ne přijít. Opravdu by mě zajmalo jak dlouho to ještě potrvá... Nemáte nějaké zkušenosti?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 15.09.14 19:19

Ahoj Zkušenosti má asi každá žena...Ovšem,pokud máš výtok již druhým rokem je to prapodivné...Menzes bys už měla mít každým dnem...Jinak bych raději navštívila gynekologa.Jsi mladá a hormony jsou poblázněné.

Ohodnoceno: 2x

Od: anony
Datum: 15.09.14 19:22

Děkuji za odpověď nevím jestli je to přesně 2 roky ale přes 1,5 roku to už je ;)

Datum: 15.09.14 19:53

Výtok jaký? Pokud průhledný, nezapáchající, tak je to normální výtok, který budeš mít po většinu života. Je to zdravý výtok, kterým se pochva čistí, je to její přirozená funkce.:)

Některé ženy mají výtok málo, někeré hodně (že musí denně používat intimky), a jiné ho nemají vůbec.

doplněno 15.09.14 20:19:

Je to naprosto, úplně a zcela normální ;).

Ohodnoceno: 3x

Datum: 15.09.14 20:02

Ano je naštěstí průhledný - někdy trošku nažloutlý ale nezapáchá :)

Datum: 15.09.14 20:01

Ve třinácti letech plašit, že ještě nemáš menzes, mi přijde zbytečné. Uvidíš, že červená dorazí, když to budeš nejméně čekat... budeš mít na sobě bílé kalhoty a ve škole... Ale jinak, toto řeš se svojí mamkou. A buď ráda, že menzes ještě nemáš, není o co stát.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.09.14 20:04

Tak doufám,že s těma bílýma kalhotama to nebude pravda :D ale vyloženě menzes nevyhledávám jen sem se chtěla ujistit že je to normální . Děkuji :)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.