Jaka barva svetru?

Od: Datum: 14.09.14 22:31 odpovědí: 5 změna: 15.09.14 17:39
Ahoj.. Chci si koupit lehky hebky svetr, ale jaka barva se hodi skoro ke kazde barve? A kde ho koupim? U nas v takky nebo new yourkeru jsem takovy nenasla :/
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.14 22:34

Ke všemu se hodí černá nebo bílá, to jsou ale barvy na nic, takže radši tmavší fialová. Ale schánět ti ho fakt nebudu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.09.14 23:04
Různé odstíny modré, tím se myslím nedá nic zkazit.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.09.14 07:20

Nosí se všechno. Třeba jsem si vůbec nedovedla představit červenou k fialové nebo pink k barvě hořčice. Modrou se zelenou, to ani nemluvím! Pak byla zásada, že jedna s těch barev musí být tmavá a druhá světlá. A pak padly všechny zásady. Nosí se všechno se vším. ;) Nemůžeme vám napsat třeba modrá. Protože modrá.pařížská, barva inkoustu, nebe, levandule, barvínku? Hodí se všechny barvy ke všem barvám.

Od: dako®
Datum: 15.09.14 11:34

Aby se svetřík hodil ke všemu, tak koukejte na to, aby byl jednobarevný a pak záleží na Vašem vkusu. A kde ho koupíte, tak to nevím, musíte zajít do více obchodů a určitě na nějaký kápnete. ;)

Datum: 15.09.14 17:39

Ahoj, mrkni se v HM, byla jsem tam minulý týden a už tam mají hodně svetrů :) jinak co se týče barvy, tak na zimu je super béžová nebo třeba bordová a dá se i dobře kombinovat

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.