Ztratil o mne zájem?

Od: Datum: 13.09.14 22:05 odpovědí: 4 změna: 14.09.14 10:04

Dobrý večer. Mám přítele už rok a teď se chová jinak.. Prostě mi příjde, jako by mne neměl už ani rád. Když mám volno v praci tak jde spát už kolem půl desáté, ale když pracuji do noci tak jde spát až o půlnoci. o ho to se mnou nebaví nebo co? Já to nechápu říká mi, že mne furt miluje, ale ani to nedokáže ukázat a jen mne furt ignoruje. Tak trochu mne to už bolí u srdíčka, protože já ho pořád moc miluji. Co si o tom myslíte vy? ..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.14 22:22
avatar

Tak to ještě nic neznamená. Uveďte podstatnější důvody.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 13.09.14 22:56
avatar

Dobrý den, jako správná žena vyžadujete neustálou pozornost a vyjadřování lásky. Jenže, muž to většinou vydrží vyjadřovat jen kratší čas a potom to začne zanedbávat. Ale, to vůbec nemusí znamenat, že už Vás nemá rád - jen už to řekl tolikrát, že má (chybný) dojem, že už to přeci víte. Vy to víte, ale chcete to slyšet opět, znovu a stále. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.09.14 09:13
avatar
Já bych to neviděl tak tragicky, mám to doma trochu podobný. Přítelkyně vyžaduje taky neustálou pozornost, já naopak mám rád chvilky, kdy mohu být sám a trochu si odpočinout. Váš přítel to bude mít podobný.
Společním bydlením se hodně věcí změní a nemůžete čekat, že přítel se vám bude chtít věnovat každou společnou chvíli, co budete spolu doma.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.09.14 10:04
avatar

Já si myslím, že vás má rád. Jen ho unavuje a dusí vaše neustálá pozornost a dokazování lásky. ;) Pozor na to! Láska dovede dát křídla, ale i setsakra těžké okovy. Jestli vás miluje, tak rozhodně ne pro to, jak lásku stále dokazujete a dokazování vyžadujete. Potřebuje si vás i vážit a obdivovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.