U 3 měsíce jsem neměla mesicky

Od: odpovědí: 4 změna:
Dobrý den, je mi 14 let a v červnu jsem měla první menstruaci, ale od te doby nic. Nevim co s tím mám dělat, v jedné knížce psaly že menstruace může že začátku být opožděna i o měsíce ale skoro o 3-4?
4 odpovědi na otázku

 

 


2x

Jsou to nevyvážené hormony, někdy to tak prostě je. Taky jsem to tak měla, když jsem byla ve tvém věku, nijak jsem to neřešila. Vše se upravilo časem samo. Ale možná by stálo za to svěřit se mamce, co říkáš?

 


2x
avatar kapkanadeje

Může to trvat opravdu nějaký měsíc, než se cyklus upraví a menstruace bude pravidelná. Pokud jsi neměla pohlavní styk, pak se nestresuj. Prostě to tak mívá spousta děvčat, když se z nich stávají ženské...

 


2x
avatar ildika

Je to naprosto normální. Ten první rok (a někdy i druhý) je menstruace běžně nepravidelná.

 


2x
avatar babkazov

Souhlasím se všemy, kdo psaly přede mnou. Jen mi to nedá a zeptám se: Tvoje životospráva je vpořádku? Nemáš poruchu přijímání potravy? Nesnažíš se zhubnout? Jestli odpovídáš Ne! pak to chce klid. Tělo si všechno srovná samo. Neboj, to bude dobrý!

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]