Voálová záclona - mačkavost

Od: Datum: 02.09.14 13:05 odpovědí: 8 změna: 03.09.14 10:29

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s voálovou záclonou. Mačká se vám? Je po praní nutné ji důkladně žehlit nebo se vyvěsí?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.14 13:42
Zdravím, mě se nemackaji. Vyperu ji a povesim, bez žehlení ;)
Ohodnoceno: 0x

Od: kikinaaa
Datum: 03.09.14 10:09

Všem děkuji za odpověď... ještě jsem se chtěla zeptat, kolik metru dát na řasení. Normálně se prý dává jednou tolik, kolik potřebuji na okno, ale u voálu jsem četla, že na 1m by se mělo počítat řasení 2,5m nebo dokonce 3m, aby záclonka vypadala pěkně...

Od: iv®
Datum: 03.09.14 10:29
Ano raději vice. Vypadá to lépe. Ja mam téměř 3x tolik.

Datum: 02.09.14 16:06

Voálové záclony peru složené, takže po vyprání někdy jen jemně rozžehlím sklad. Jinak věším ještě vlhké bez žehlení.

Datum: 02.09.14 16:45
Dobry den. Ja tedy mam doma téměř samé voaly a musim zehlit jinac bych je povesit nemohla. Prvni dve odpovidajici by chtěla poprosit o radu v cem perete a jak? Protože me se voaly mackaji fajt dost.

Datum: 02.09.14 16:55

Peru je i na 40°C, ale neodstřeďuji, nebo jen chviličku na 400 otáček, jen aby odtekla voda.

Datum: 02.09.14 16:58
Tak ja naposledy dala jen na 30, a bez odstredovani ale stejně. Bez žehlení to prostě povesit nemuzu. A to susim venku.

Datum: 02.09.14 17:11
Já je peru většinou v ruce, ale občas také v pračce, ale to pouze na 30 stupňů. Prací prostředek mám tekutý, od amway.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.