Vlhkem se mi vlní vlasy - co s tím?

Od: Datum: 01.09.14 12:51 odpovědí: 10 změna: 05.09.14 10:47

Dobré odpoledne, mám takový malý problém. Vždy když si umyju vlasy, vyžehlím si je a hned jdu ven, zvlní se mi. Třeba neprší, ale vlasy mi prostě nedrží. Když jsem to tak udělala třeba odpoledne (umyla vlasy, vyžehlila a hned šla ven), nezkroutily se mi. Vím, že když prší, asi se mi přirozeně budou kroutit dál a nic s tím neudělám. Ale když je jen po ránu vlhko a zvlní se mi, štve mě to. Přirozené vlasy mám docela rovné, ale ne úplně jako vyžehlené, ale když je vlhko, vyžehlené vlasy jsou rázem vlnité...(ne kudrnaté!) Chtěla bych s tím něco udělat. Nevíte prosím, jak docílit toho aby se mi vlasy vlhkem nevlnily - nějaké třeba domácí tipy nebo i přípravky? Děkuji předem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 01.09.14 14:49
Terko,myslim,ze to problem neni vubec zadny.Zkratka a dobre mas vlnite vlasy,co by za to dala ta,ktera je ma jako hrebiky.Momentalne je to sice moda,to uznavam.Ovsem,nemyslim si,ze se to libi vsem a ze vsechna devcata si je zehli.Cihni na telku,maji vsechny vlasy vyzehlene?...Abys pak nemela na hlave pet chlupu,zehleni vlasum dost skodi !
Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.09.14 17:25
Vlnité vlasy vypadají při stejné kvalitě často lépe než ty rovné (hustější, zdravější), takže podle mě je to spíše výhoda. *nevi*

Od: iv®
Datum: 01.09.14 17:33
Tohle je bohuzel dano přírodou. Ten kdo ma vlasy vlnité chce rovne. A clovek s rovnýma chce kudrliny. Veškeré pripravky na narovnani vlasů funguji jen kratkodobe. Takže bud krátký sestřih, nebo zehlit zehlit zehlit a nebo se s tim smířit.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.09.14 21:49

Ahoj. Jo, dávám boda. Příroda to má takhle prostě nastavený. Jak to řešit? Nechodit do vlhkého prostředí. Pokud to nelze, tak se s tím smířit.

Datum: 02.09.14 01:20

Neřešit. Vlnité vlasy vypadají vždy líp než rovné, protože jsou "členitější" a tím pádem zajímavější, defakto se neustále mění.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.09.14 15:55

fuha! tak s týmto bojujem aj ja už doosť dlho a nič :/ bohužiaľ

Datum: 02.09.14 16:15

Ahoj,
mám úplně ten samý problém. Jediné u čeho jsem si všimla je to, že to alespoň trochu ovlivňuje šampon, s jedním šamponem je to lepší a s jiným horší. Já je dost střídám a bohužel si nepamatuji který co dělal. :)

Datum: 04.09.14 22:03

Dobrý večer. S tím nic neuděláte,zkusila jsem všechno možný. Jediné,co je udrží,je silný lak na vlasy,když fakt potřebuju,aby se nezvlnily...jen mi vadí,že jsou jak hřebíky...

Datum: 05.09.14 10:35

jo,jo s tím nic nenaděláte,jedině je mít krásné a zdravé ať zvlněné vypadají dobře.

Datum: 05.09.14 10:47

Kazdy chce co nema, to je normalni. Urcite tu najdeme dotaz jak si vlasy zvlnit ;). Nedelejte nic, takove vlasy sjou za odmenu, uzijte si to

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.