Chlupy na ruce?

Od: Datum: 30.11.12 06:51 odpovědí: 14 změna: 30.11.12 14:45

Ahoj mám chlupy na ruce a kluci se mi smějou je to hrozný a mě to vadí jednou když sem byla malá tak 7let tak sem se naštvala popadla žiletku a bylo.Ale potom mě narostly chlupy znovu a tet sou černý a velký.Nevíte co bych mohla udělat?Vím že je to blbá otázka no... ale zkusim to tady...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.11.12 06:59

Nevím, jestli ti budeme umět poradit úplně odborně. Vím, že se to dělá laserem, pulzně, elektrickou jehlou a snad ještě nějako spešl metodou. Není to úplně levná záležitost. ;)Eliško, budeš to muset ještě vydržet a řešit to nějakou permanentní metodou, až budeš velká. Do té doby si zas až tak hlavu nelámej, osobnost člověka, dívky, není jen v osrstěných pažích.;)

Ohodnoceno: 1x

Od: drejdl*
Datum: 30.11.12 09:01

Ještě než s tím začneš dělat něco zásadního, zkus ty černé chlupy odbarvit. Nebudou tak nápadné. Holením taky nic nezkazíš, neporostou rychleji, jak se někdy říkává.

Ohodnoceno: 2x

Od: krkovicka*
Datum: 30.11.12 09:27

Blázniš?! Vždyť chlupaté ruce jsou fajn.Prý lidé kteří je mají se těší zdraví.Aspoň se to o nich říká.Prosimte hlavně to nehol.Takhle jedna se holila celá i záda.Bylo to k ničemu,byla to cikanka a u nich je to dědičnosti.Počkej na letní sluníčko.Chloupky zesvětlají.Když se někdo bude smát a tý vždy udeláš něco aby přestali.Nedelejto je to jejich blbost.Měj vždy vtipnou poznámku.Jakože si chystáš kožich a že ušetříš za svetr.Dají ti pokoj.

Datum: 30.11.12 09:28

drejdl: neporostou rychleji ale zhrubnou, thats the point :) a to je spatne...
...pokud jsou cerne tak super, jdete na fotoepilaci ;) Ale myslim ze se budou smat i pak... ve smyslu kde sis dneska nechala ten svetr.. nenadelas nic, pitomci jsou pitomci :)

doplněno 30.11.12 09:33:

dejte sem fotku ruky :) at tady neresime treba uplne zveliceny problem, protoze nejaci blbci se posmivaji, a vy tam mate jen jemny holcici kozich akorat ze cernej tak to jde videt :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.11.12 09:35

Ahoj Eliško. Než se trápit chlupatýma rukama, jednoduše bych je oholila. Zabere to chvilku, ničemu to nevadí a je pokoj. Je to nejrychlejší a nejlevnější metoda. A nikdo o tom nemusí vědět.

Od: ladaadal*
Datum: 30.11.12 09:48

Chlupy nejsou tráva. Nehoustnou, netvrdnou ani nerostou rychleji, když se holí, to je pouze mýtus vzniklý tím, že když jsi oholený/á, zvykneš si a když se pak necháš zarůst přijde ti to ještě horší, ale není tomu tak. Ale je pravda, že nepíšeš svůj věk a je docela možné, že jen pár pitomců nemělo co dělat a vybrali si zrovna tebe. To že se ti smáli ještě nemusí znamenat, že máš nějak zvlášť výrazné ochlupení.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.11.12 09:56

sorry ale po desitkach let starani se o porost musim jednoznacne rict, ze tvrdnou... ja mel jemne chlupy a partnerku, kterou bavilo me holit (me to bavilo taky :) ), kdyz jsme se po roce rozesli, uz me nemel kdo holit.. a od te doby mam mezi nohama draty...

Od: drejdl*
Datum: 30.11.12 10:17

po desítkách let starání... tak to asi nebude tím holením, ale spíš stárnete...

Jak říká kolega- chlupy nejsou tráva, ať se holí nebo neholí, rostou a vypadají stále stejně.

Datum: 30.11.12 10:22

Spíš je problém v tom, že po holení jsou chlupy "zaříznuté" na stejnou délku, takže se můžou zdát ostřejší, špičatější... zkrátka tvrdší Ale je to jenom pocit.

Datum: 30.11.12 10:29

no bavim se o "gramazi" chlupu :D ne o zariznutem konci, kdyz mam celou dobu neco jako vlasy, a pak po rocni holici kure poctive zkroucene draty, tak je rozdil znatelny na prvni omak :) To samy na zadech, mam tam znaminko ze kteryho dycky trcely 3 vlasy, jakmile jsem na to sahl ziletkou, uz to nebyly dele nenapadne vlasky, ale poctive tvrde chlupy

Od: ladaadal*
Datum: 30.11.12 14:45

Joudic, tak to budeš asi mutant, normálním lidem se to nestává a pokud nechápeš, že to je jen pocit (po 10ti letech sis ani nemohl pamatovat jaké tenkrát byly), tak ti asi roste trávník.

Od: ron*
Datum: 30.11.12 10:30

Ahoj Eliško.

Když jsem byla na základní škole, také se mi kluci smáli, že mám chlupaté ruce. Byla jsem hrozně hubená, tak jsem na sebe nějak poutala pozornost. Chlupy jsem si ale neholila, začala jsem nosit dlouhé rukávy.:) Byla zima a do léta to kluky přešlo. Chlupy na rukou mám pořád stejné, věř mi že naprosto normálního tvaru a vzrůstu. Jen si myslím, že to bude i Tvůj případ, prostě si Tě vybrali. Chlupy si holit nemusíš, jsi taková, jaká jsi. Příště by se Ti mohli smát kvůli něčemu jinému. Nejsi polotovar, jsi člověk, zbytečně se neupravuj. Tak si jich nevšímej. Měj se moc pěkně.

Ohodnoceno: 3x

Od: eliska3*
Datum: 30.11.12 12:21

tak děkuju

Datum: 30.11.12 13:45

Holení je nanic, chloupky pak budou ostřejší a stejně, aby ses holila každý druhý den. píše bych na to šla voskovou depilací, která vytrhne chloupky i s kořínky a chloupky pak rostou jemnější a světlejší.

doplněno 30.11.12 13:48:

Kamarádka na základce měla také chlupaté ruce, husté černé chlupy, a moc pěkné to nebylo, pravda... sice si z toho moc nedělala a žije i s tím, ale pokud se člověk svým problémem trápí, je lepší ho řešit. Věř, že ne vždycky je dobře si toho nevšímat. Jako dítě jsem byla docela ošklivá, rovnali mi jedno šilhavé oko, ještě dříve nohy, které byly silně do X, a v pubertě jsem měla rovnátka, protože na své křivé zuby jsem se nemohla dívat. Kdybych si toho nevšímala, jsem asi dneska pěkný hybrid:)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.