Četnost sexu po čtyřicítce?

Od: Datum: 29.08.14 08:09 odpovědí: 11 změna: 30.08.14 00:11

Ahoj dámy. Mé manželce je 43 let a už to spolu nemáme ani moc často. Ptal jsem se jí, jestli je v pohodě, a že prý ano, že už se v tomto chystá do důchodu. Myslel jsem si, jestli to není má vina, že už jí tolik neproháním a ona se stydí si o to říct, nebo se bojí odmítnutí. Co si budeme nalhávat, už mne nepřitahuje, takže mi to s ní ani nechybí, už jde jen o fyzickou záležitost. A já si právě myslel, že ženy kolem čtyřicítky jsou na vrcholu potřeby. Nebo je to až tak individuální? Nechci, aby strádala kvůli mně. Možná mi odpovíte, že má milence. Tak to opravdu nevím a pátrat po tom nebudu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.08.14 08:28
avatar

Dobrý den, určitě je to záležitost individuální a nějaký vrchol aktivity je jen výzkum nebo to je statistika, ale toto řešit nemá význam. Váše paní se chystá "zapíchnout vidle", ale otázka je proč? Může mít zdravotní problém, myšlenky na jiného nebo ji to prostě už tolik nebaví.

Chtělo by to promluvit si o tom a také udělat nějakou změnu, aby to nebyl stereotyp. Jak říkal jeden můj kolega: "Ano, s manželkou je to stereotyp, ale umíme si ho udělat rozmanitý:" Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: janplinto*
Datum: 29.08.14 08:56

Nemáme moc často...v tomto věku je 1x-2x týdně O. K. Ženy jsou na vrcholu mezi 30-35 rokem. Po čtyřicítce to jde pomalu dolů, samozřejmě jak u které. Pokud zájem klesá pozvolna, jsou prostě roky tady. Kdyby šlo o skokový pokles libida, pak je načase zjistit, zda vám nevyrašily parohy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 29.08.14 09:31

On ten vrchol je sice krásný odhad, ale u kažé bude jinde. Pokud mezi 30-35 porodí 2-3 děti, zcela jistě tyhle léta její sexuální vrchol nebudou.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.08.14 09:07

Co si s ní o tom promluvit? Ona Vás nepřitahuje a co když Vy jí taky ne? Chtělo by to zjistit příčinu proč, Vás nepřitahuje a proč ona to tak nechce a něco s tím udělat. ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.08.14 09:40
avatar

Mám známou, která už má něco přes 40 a s manželem jí to neklape už dlouho. Nedávno si někoho našla, ale manžel o tom neví(možná ví). Možná by to ani neřešil, je takový. Hodně se změnila (byla vzhledově pěknější a veselejší). Teď už milence ale zase nemá a je to ve starých kolejích. (velké kruhy pod očima, jako kdyby nespala a už se zase ani nesměje). Někdy je utrpení být s chlapem, který ženu jen nudí a asi nepřitahuje. Promluvte si! Kdybych já věděla, že svého přítele nepřitahuji tak jdu od něj okamžitě pryč. Nač s tím něco dělat, když ho časem třeba zase omrzím a nebudu ho zase přitahovat. Nechtěla bych být v kůži Vaší manželky. *cteni*

Ohodnoceno: 3x
 
Od: wamp®
Datum: 29.08.14 13:05
avatar

Simsalabim *palec* Ani já Vás bych nechtěla ani kdybyste byl jediný chlap na Světě ! Sex není pouze fyzickou záležitostí,ale i duševní a psychickou.Jeden potřebuje druhého ke vzájemným dotykům,hlazení,líbání,mazlení.Je to nejkrásnější věc,která vůbec existuje. Ti dva,kteří se milují i po dvaceti,třiceti letech se milerádi oddávají sexuálním hrátkám,i když nejsou tak nažhavení jako za mlada,což je logické.Akrobatika k tomu není nutná ! http://www.femina.cz/magazin/…ouhra-neznost-a-splynuti.html

Ohodnoceno: 6x
 
Od: kazdytomajin
Datum: 29.08.14 13:19

Zdravím,

to je individuální. Já mám ten věk letos mi bude 45 a sexuji s manželem pořád, když je manžel služebně pryč tak si to udělám sama.

Vymýšlím ráda jak nám to spestřit, protože mě to baví. Co nemusím je inspirace v porno filmech, baví mě výhradně vlastní fantazie. Tam se s manželem názorově rozcházíme, zatím co on se rád dívá na dvě baby, tak já zase na dva mužský)) Manžel je spokojenej, je pravdou, že i když se chytnem , tak vše zakryjeme sexem, nakonec celá hádka vždycky končí sexem, ačkoliv jsou to hádky pro malichernosti, když se nadtím vždycky zpětně zamyslíme. Takže u nás jde všechno přes sex, zavrtím prdelkou a máme rodinnou pohodu)) Ten můj potřebuje hezkou babu, pořádný sex, dobré jídlo a pulhodky ticho po příchodu domů z práce.Máme dvě děcka, teda jedno již dospělé. Je to všude jinak, u nás je to zase takhle, ale vyhovuje nám to a navíc o sebe pořád pečuji, páč mě manžel rozmazluje. Prostě někde je to vyvážené, někde to je méně o sexu a někde se hodně souloží. Každý to má jinak.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 29.08.14 15:00
avatar

Číst statistiky nebo odhady nemá smysl, protože jde o individuální záležitost. Já ale vidím možný problém jinde: Žena (většinou) vycítí, že (už) muže nepřitahuje.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.08.14 16:12
avatar

Je to víc individuálnější než si asi myslíte!

jsou páry,kde to dělají minimálně 3x týdně ale také páry kde třeba s bídou 1x týdně a to i v 50 letech,ne jen nějací mladíci do třicítky!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.08.14 23:33
avatar
Sex je záležitost chudých!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.08.14 00:11
avatar

Pokud Vás žena nepřitahuje, sex Vám s ní nechybí, pak byste měl řešit především sám sebe. Vy nechcete, aby k vůli Vám strádala? Možná je to vzájemné, žena nestrádá a sex s Vámi jí nechybí, protože jí nepřitahujete Vy...Váš příspěvek na mne působí tak, že máte až zbytečně přehnané sebevědomí...Ale je to jen můj postřeh a názor..

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.