Jak se zbavit strií

Od: Datum: 28.08.14 19:29 odpovědí: 9 změna: 02.09.14 11:18
Ahoj, je mi 17, měřím 163 a vážím 49kg. Můj problém jsou strie, které se mi udělaly nedavno na zadku, protože mi rychle narostl. Vypadá to vážně hrozně, nevím co s tím :( Vím, že nejde aby zmizely uplně, ale chci alespoň aby zesvětlaly nebo šly prostě méně vidět. Máte někdo zkušenosti s nějakou mastí, nebo něco, co Vám pomohlo? děkuji :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.14 19:33

dobré jsou masáže mořskou houbou při koupeli a pak promazávat třeba

http://www.lekarna.cz/bonella-krem-proti-striim-200ml/

není nutné kupovat hodně drahé krémy které nabízejí ... mají stejný účinek jako tato levnější řada

doplněno 28.08.14 19:50:

mám ho vyzkoušený - vím že píší ,že je to na prevenci,ale známá ho doporučovala a je opravdu vyzkoušený

Ohodnoceno: 0x

Od: iv®
Datum: 28.08.14 19:44
Nechci Vam oponovat, ale tento typ kremu je dobry pri prevenci proti striim. Pro nastavajici maminky, pro lidi s rychlym narustem vahy, ale nikoli v případě jiz vzniklych pajizevek.
doplněno 28.08.14 21:43: Schválně tu Bonellu vyzkousim. Protoze mam vyzkousene jine kremy tohoto typu a ucinek žádný. A to mam po dvou dětech strii jen par...

Od: iv®
Datum: 28.08.14 19:35
Zdravím. Strii se nezbavite, me pomaha olej be oil. Za me jediny prostredek, ktery strie alespon trošku potlaci.

Od: wamp®
Datum: 28.08.14 20:29

Datum: 29.08.14 20:56

Nepomůže nic.Jeto popraskaná kúže.Ony zesvětlají,,ale později,ale je to stejně vidět Krémy jsou k ničemu..Bohužel..

Datum: 29.08.14 21:03

Netrapte se tím,mně se to v 17ti stalo rovněž, rychle jsem vyrostla a i když jsem sportovala a byla hodně hubená, měla jsem ty strie taky . Časem zesvětlily, v životě jsem z nich neměla žádný mindrák, neřešila jsem to a nikdy mě na to nikdo neupozornil. A hlavně, na mladé holce je všechno hezké, fakt to neřešte .

Datum: 31.08.14 12:46

Nelze, jsou to jizvy, jedině plastika, ale tím se netrapte, téměř každý nějaké má...

Datum: 02.09.14 11:18

Ani plastika ,,jak asi? To bny jí sedřeli z kůže a čím nahradili?

Od: mon
Datum: 31.08.14 13:14

Já je mám taky trochu na bocích zadku a neřešim to.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.