Vypadám jako rajče

Od: Datum: 27.08.14 11:24 odpovědí: 8 změna: 27.08.14 23:05

Ahoj,

dnes jedeme na kola.Sport mi problém nedělá,ale co mi vyloženě vadí je to,jak mám i po malém zadýchání červený obličej.Vypadá to,jako kdybych to ani nezvládala a byla na pokraji svých možností :D . Stydím se za to a tak se chci zeptat,jestli na to není krém nebo něco na sklidnění..nebo bude to přes make up vidět? I když zase nestojím o to,aby se mi z potu roztekl.Prostě mě štve ta červená tvář.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bruk600*
Datum: 27.08.14 11:28

Tak jeďte první a nikdo vám do obličeje neuvidí Jinak na to asi není nic, protože jde o podkožní cévky, které na světlé pleti vytvoří toto zbarvení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 27.08.14 11:35
avatar

Ahoj.Napadá mě jedna vychytávka.Namaž si obličej a dekolt opalovacím krémem,pak budeš zbarvena do hněda.Možná alternativa...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.08.14 12:32
avatar

Pokud ti u toho není špatně (závratě, na blití) tak se nic neděje. Toto červenání kompenzuje zvýšenou teplotu, kdy se krev dostává na povch, aby se ochladila. U každého to je individuální. Možná by pomohlo zauvažovat na lepším odvodu tepla z těla (pití, lehčí oděv atp...), ale zase pozor na prochladnutí. Tím mejkapem to logicky ještě více pohnojíš-další vrstva, která ochlazování zabrání... Tento problém je většinou u lidí, kteří mají větší podkožní vrstvu tuku, který teplo zadržuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 27.08.14 13:04

Jdete snad sportovat a né na módní přehlídku, ne? ;) To je jako kdyby se někdo divil, jaktože se při jízdě na kole potíte nebo zadýcháte *zed* Je to naprosto přirozené, a říkáte, že když Vám zčervenají tváře, tak jen vypadáte jako na konci svých sil, ale nejste, tak tím lépe a i kdyby jste na pokraji sil byla, tak to přece není nic, za co se má člověk stydět, natož za červené tváře. Make up si určitě nedávejte, tím to ještě zhoršíte. Mě se například v teplém počasí hodně potí na kole zadek, takže když sesednu, tak vypadám jako kdybych se počůrala, ale neřeším to, prostě sportuji, takže nemůžu vypadat jako kdybych šla na disco *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 19:29
avatar

To jsem na sobě nenáviděla v tělocviku...vždycky jsem byla hned jak rak :) a na koupališti jak ředitel vápenky, nikdy jsem se neopálila (druhá věc co mě štvala)... prostě to tak máme. Je třeba si ze sebe umět udělat srandu a brát to jak to je...

Vždycky před nějakým výkonem hlásím, že budu zase červená až na ř.ti, ostatní se zasmějí a neřeší to. Přeberte si to na sebe, když někoho takového červeného uvidíte, myslíte si o něm že je neschopný, že nestíhá? Možná si řeknete, že nikoho takového neznáte, ale jistě je nás habakuk a ani jste si nevšimla, tak jako si skoro nikdo nevšimne Vás.

A koukám, že píšu pozdě, jak dopadl výlet?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 19:53

Borax. Hlásím se do klubu. Od mládí jsem při větší námaze zčervenala, jak rudý bratr (teda sestra). A jak píšeš, všechny jsem upozornila na to, že je to normální a že mě nehrozí infarkt. No a vnučka to zdědila po mě. Takže stačí delší rychlejší procházka a jsme obě rude jako...jako to rajče *smich*.

Tazatelka. Kašli na nějaké mejkapy apod. Smiř se s tím. Jsou horší věci na světě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 21:21

AHOJ.Má to výhodu,že jsi na komunikaci vidět protijedoucími auty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 23:05
avatar

Ahoj, pamatuju si, jak jsem jednou takhle dorazila na kole do práce a kolega se mě na chodbě neomaleně ptal, jestli mě snad někdo honil. Blbec! On si jezdil v autě.
Myslím si, že je to naprosto přirozené, vypadat, jako byste sportovala. Na lidi se vykašlete.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.