Alžířští muži

Od: Datum: 26.08.14 12:45 odpovědí: 10 změna: 26.08.14 20:52

Ahoj seznámila jsem se na jedné české seznamce s klukem z Alžíru...Zpočátku mi psal velmi krásně ,vypadalo to že je do mě zamilovaný ,později chtěl po mě skype ,který jsem mu nedala ,protože ho nemám a ani nechci...od té doby je ke mě chladný a dá se říct ,že mi už ani nepíše...jeho otázka je stále stejná" pujdeš na skype":?:D...když odmítnu je konec rozhovoru...nevím co si o tom mám myslet.. co vůbec chtějí muži z Alžíru po českých ženách? proč se seznamují na našich českých serverech?..mám s tím někdo nějakou zkušenost z českých žen?..děkuji...ps: je mu 23 let ,mě je 42 let...a psal mi,že nehledá krásu ani věk...není to zvláštní?:))


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.14 12:52
avatar

Vzkastni to je. Hadam, ze se chteji legalne dostat ze zeme. Vyjimky samozrejme muzou existovat, ale doporucil by jsem ostrazitost

Ohodnoceno: 2x
 
Od: janplinto*
Datum: 26.08.14 12:52

Nejsem česká žena,ale doporučuji obezřetnost...příkladů je dost.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.08.14 14:06
avatar

Láska je láska ale seznámit se s člověkem z druhé půlky zeměkoule, znát ho jen přes počítač (tam si můžu vymyslet co chci i fotku tam dám cizí), čekat, že to bude partner to snad zralou ženu nemůže ani napadnout. Vám 40 a jemu 26 no tak to vidím, že se chce jen dostat ze země. I u nás je chlapů dost.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.08.14 15:06
avatar

To je pravda, on nehledá ani krásu, ani věk. On hledá buď přístup k Vašemu účtu, anebo (spíš) do naší republiky. Případně ještě případnou nositelku svého dítěte. Nebyla byste ani první, ani poslední, která naletí, porodí a dítě už v životě neuvidí, případně dožije krátký život přivázaná a omotaná šátky od hlavy k patě.

Tihle milí snědí charizmatičtí chlapíci jsou milí a charizmatičtí jen do té doby, když jim jdete na ruku. Doporučuji vymazat a blokovat.

doplněno 26.08.14 17:08:

Juu, dneska jsem evidentně úchyl na slovo "případně" *hi*

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 26.08.14 16:12

Ženská, rychle z toho vycouvejte, až se vám bude prášit za patami - oni ti naši čeští "knedlíci" sice nejsou tak krásně snědí a vemlouvaví, ale projeďte si internet, pročtěte knížky a najdete mraky příkladů, jak hrozně tyhle exotické romance skoro bez výjimky končí. 40 není sice dnes pro ženu žádný věk, ale vzpamatujte se - myslíte, že takový zajíc se zaláskuje bezelstně do našich začínajících vrásek, klesajícího poprsí a špečků na břiše? To nebude nezištná láska, zapojte selský rozum.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: bem
Datum: 26.08.14 16:46

děkuji všem...vidím to uplně stejně :D

Od: anavi*
Datum: 26.08.14 20:52

Mám stejný názor jako limetka. Pardon, ale u 40leté ženy považuji za šílenou naivitu. Víc nemá smysl psát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.08.14 17:24
avatar
kluk z Alziru? Jasny kocky slovanky se jim libi a je tu hodny a mily a pak dojedete vy k nemu a muze nastat peklo, ukradne pas a budete mu otrocit atd... Staci projit internet a najdete hafec pripadu techto opalenych l.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.08.14 20:31
avatar

Hm, myslíte si upřímně, že se kluk ve věku 26 let zabouchne do ženy ve věku 40 let a bude to láska století na celý život? Promiňte, ale to už jste tak zoufalá, že hledáte partnera za každou cenu? Vždyť Česká republika je plná opuštěných chlapů ve vašem věku... jen trošku otevřít oči a najdete ho. Jinak - kluk z Alžíru. No asi se bude chtít dostat do EU za "lepším životem", nejjednodušeji to je přes ženskou. Však už se najde nějaká hloupá husička, která naletí sladkým slovům tmavovlasého uhrančivého Alžířana.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rig
Datum: 26.08.14 20:46

sestřenka si takhle přivezla muže z Egypta. Myslím že jde o to, dostat se z chudých zemí do Evropy.

s manželem žijí zde, ale přece jen kulturní rozdíly dělají své. zpočátku se nemohli ani moc domluvit, ona nemluvila dobře anglicky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.