Vibrátor-strach z rodičů

Od: Datum: 25.08.14 17:25 odpovědí: 9 změna: 25.08.14 23:58

dobrý den dneska jsem si koupila vibrátor(nic speciálního-jenom takový malinký ;) ), ale bojím se že na něj přijdou rodiče a to nevim co by si mysleli. díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.14 17:29

A s čím potřebuješ poradit? Jak ho ukrýt nebo jak se potom z toho vykecat? :-D :) :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 25.08.14 17:42
avatar

Dobrý den, asi to nebyl nákup promyšlený, když teď řešíte problém. Jak vibrátor použít asi víte, proč ho použít určitě také a tak bude problém s uložením a údržbou. No, jednou se to provalí, tak si možná promluvit s maminkou raději hned - mohla by poradit a říci i něco o této problematice všeobecně, když (asi) dospíváte. Co myslíte, dá se s maminkou mluvit o těchto věcech nebo je to u vás tabu? Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.14 17:57
avatar

No co by si mysleli... že je lepší vybrátor v šuplíku, než nějaký idiot v posteli a uvědomí si konečně, že jejich dcera dospívá /nebo dospěla/. Záleží na vašem vztahu s rodiči.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: kacenka1998
Datum: 25.08.14 18:17

:D
no, nevim, jak by se nechalo mluvit s mamkou, ale uvidí se. děkuji za povzbudivá slova, zkusím se ještě zamyslet. :)

Od: wamp®
Datum: 25.08.14 18:18
avatar

Přesně,jak říká Ringo.Pokud rodiče nejsou staromódní,což asi ne,zcela jistě to pochopí ;) Samozřejmě,že bych to mamině řekla,vždyť je také žena a žena ženě rozumí,o to více,když je to matka s dcerou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.14 18:19
avatar
Ahoj, pokud máš rodiče normální, tak si myslím, že to pochopi a když na to náhodou přijdou, tak to budou nejspíš ignorovat. Třeba když máma našla u ségry před několika lety vibrátor, tenkrát bylo ségře 14, tak se rozbrecela, že už dospiva a není malá holka. Jestli o tom spolu někdy mluvily, netuším.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.08.14 19:24
avatar

Zdravím. Záleží na tom, kolik je Ti let. Ale nemá smysl se strachovat předem, když už sis takovou věc pořídila. Nepředpokládám, že by Ti rodiče prohrabávali věci a každý kout. Ukládej ho na místo, kam nemají rodiče důvod chodit. Snad každý z nás si schovával něco před rodiči, aby to nenašli, aby o tom nevěděli atd...A přežili to rodiče i děti..Když už sis to pořídila, tak se neboj, Není to žádný zločin a rozumní rodiče by z toho jistě nedělali tragédii. Možná by ani neměli potřebu toto s Tebou rozebírat. Je to Tvoje osobní a soukromá věc. A rodiče jsou dospělí, takže ví, že dělat kolem toho "cirkus" nikomu a ničemu nepomůže ani neprospěje. Spíše zkus rodičům více důvěřovat, že by se zachovali jako rozumní, dospělí lidé a méně se obávat jejich reakce a myšlenek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.14 20:42

Schovej si ho někam, kam ti máma neleze. Na čištění si pořiď čistící ubrousky, které na to specielně prodávají a nebo ho choď do koupelky umývat když se jdeš koupat (schováš ho do věcí).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.14 23:58
avatar

Tady bude asi hodně důležitý tvůj věk. Jestli je ti třeba 10, nebo naopak 25, tak názor rodičů asi bude mít nějaké "kouzlo". Ale podle tvého nicku bych tipnul že ti bude tak 16, a to je věk, kdy není snad problém vibrátor používat,popřípadě po nechtěném prozrazení získat od rodičů pochopení. Však oni v tomhle věku nebyli o nic lepší.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.