Opilca krém

Od: Datum: 25.08.14 10:30 odpovědí: 3 změna: 25.08.14 21:08

Chci se zeptat.Když si koupím krám Opilca stačí ho jen natřít na chloupky a pak jen smýt nebo si musím koupit k tomu nějaký depilační strojek?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 25.08.14 10:40
Pri těchto typech depilacnich krémů jsou v balení takové sterky. Pokud krem uzijete na nohy ci jine partie. Ale stejně poslouží vlhceny ubrousek ci tampon na čištění pleti , kterym setrete zbytek kremu i s chloupky.
Ohodnoceno: 0x

Od: makytakybo*
Datum: 25.08.14 13:18

Balení obsahuje stěrku.

Doporučuji vyzkoušet na malém kousíčku kůže, obzvlášť pokud máte v úmyslu depilovat třísla. Občas vzniká velmi nepříjemná reakce kůže, která může pálit i následující dny.
Za sebe doporučuji klasickou žiletku nebo depilační strojek. Domácí vosk a depilační krém se mi neosvědčili. Vosk se mi přilepil na kůži, strhla jsem tak polovinu plochy. Depilační krém mě pálil a chloupky se "upálili" nad kůží, takže bez efektu. *nevi*

Datum: 25.08.14 21:08

Opilcu používám několik let a nedám na ni dopustit,pokožka je po ní hladká a bez těch šupinek a ťupek,které vznikají po holení žiletkou. Dokonce mi po ní na některých místech již chloupky nerostou. Kupte si takovou tu "kytku" co se používá na mytí a krém si s ní ve sprše setřete.Samozřejmě ji používejte jen k tomuto účelu a před první aplikací si udělejte test snášenlivosti. Nejraději si kupuju tu s meruňkovým olejem asi za stovku.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.