Zvlaštní pracovní smlouva

Od: Datum: 20.08.14 21:04 odpovědí: 2 změna: 21.08.14 02:32

Zdravim, mam dotaz... v srpnujsem nastoupila do prace na smlouvu - trimesicni na dobu neurcitou...

za prvve - vytiskla ji jen jednu, a rekla, ze se necha v praci v supliku.. Vzdy jsem dostala i jednu pro sebe, nechapu proc nevytisla rovnou dve. :(

za druhe - nemam ve smlouve napsany mzdovy vymer...

Tak se mi to zda divne...mam divny pocit


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 21.08.14 02:28

Tato pracovní smlouva je neplatná pro chyby "tříměsiční na dobu neurčitou " je totální nesmysl (a to je buď na dobu určitou -tři měsíce-nebo neurčitlou obojí do hromady nejde).Pracovní smlouvu ze zákona musíte dostat 1kopií ,mzdový výměr je nepoviní udaj nemusí být napsán ve smlouvě stačí aby se smlouva odvolavala na vnitřní předpisy(s těmi se musíte seznamit)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.14 02:32
avatar

Pracovní smlouva se vyhotovuje ve dvou stejnopisech, jeden obdrží zaměstnanec, druhý si ponechá zaměstnavatel. Proč jste si rovnou neřekla o jeden výtisk pracovní smlouvy?

Mzda není povinnou náležitostí pracovní smlouvy. Mzdový výměr zaměstnavatel může vyhotovit zvlášť. S výší mzdy Vás ale musí seznámit před zahájením práce. Řekněte si zaměstnavateli o pracovní smlouvu i o mzdový výměr.

Jedié, co mi přijde zvláštní, je obrat "tříměsíční pracovní smlouva na dobu neurčitou". Odhaduji, že jde o pracovní smlouvu uzavřenou na dobu neurčitou, a že je v ní sjednána tříměsíční zkušební doba.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.