Nemám žádná prsa

Od: Datum: 19.08.14 14:08 odpovědí: 9 změna: 26.08.14 21:42

Ahoj,

je mi 14 a nemám žádná prsa (Béčka), ale holky ze třídy je mají o dost větší. Babička má prska fakt velký, ale podle fotek je tak měla i když byla mladá a mamka je má naopak celkem malý a já bych se chtěla zeptat, jestli mi ještě můžou narůst. Je to tím, že měsícčky mám asi 3/4 roku nebo prostě nerostou? Díky za SLUŠNÝ odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.14 14:11

Myslím, že už moc nenarostou. Možná po braní HA o jedno až dvě čísla, ale tím určitě nechci dávat návod na braní HA. Ještě vydrž, ve 14 je ještě trochu čas.

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 19.08.14 14:13

Dobrý den, je značný předpoklad, že tělo ještě poroste a na něm i ta očekávaná prsa. Vůbec si nedělejte starosti a nechte se překvapit. Navíc, i kdyby zůstala malá, tak to není tragédie.

Dokonce je to i hezké a hlavně pro ženu příjemnější, než giganty. Takže, netrapte se, učte se, usmívejte se a bude z Vás atraktivní, chytré a veselé děvče (a po tom hoši touží). Zdravím!

doplněno 19.08.14 14:31:

vicky - to myslíte vážně, že se prsa zvětší zázračnou tabletkou nebo řeckým senem? A co černé pivo? Kdyby to bylo takto jednoduché, tak je svět zavalen jednou prsaticí vedle druhé. Až ty tabletky budou zadarmo, tak tomu také uvěřím - zatím ne.

doplněno 19.08.14 14:33:

denny276 - no, jistě (jak by řekl pan Donutil).

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.08.14 14:29
Ahoj, taky mám malý prsa když jsem byla mladší, tak mi všichni říkali, jak to doroste, no co ti budu povídat,nedorostlo uz nic :-D ale netrápí mě to, aspoň mě nebolí záda atp. Cvičím od mládí cviky na prsa, takže jsou hezky pevná, a to je podle mě to nejdůležitější, a je to hezčí, než když máš prsa jak "baset uši" :-D když potřebuji náhodou do nějakého oblečení prsa větší, tak mam jednu dost dobrou podprsenku, co dokáže divy;) netrap se tím, třeba ještě dorostou a i kdyby ne, tak přeci "co je malý, to je hezký":-D jo a ještě - žádnýmu mymu chlapovi to nikdy nevadilo ;)
Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.08.14 15:21

aspoň mě nebolí záda atp.

Ale záda z velkých prs nebolí. To nevím, kde jste takovou blbost vzala. *zed* Ono je to o správné podprsence a ne jestli máte prsa veliké. Takže jestli někoho bolí prsa a tvrdí, že je to z velikosti, šíleně se plete, protože si koupil špatnou podprsenku a ta celou tu váhu prs nese.

Datum: 19.08.14 19:50
Fajn, omlouvám se. Ale je to to samé, jako kdybych napsala, ze se velká prsa víc potí, resp pod prsy a vy by jste mi to vymlouvala tak že i malá prsa se potí. V každém případě jsem chtěla tazatelce napsat, ať si z malých prsou nic nedělá a ne se tady přít o to, zda opravdu bolí záda nebo ne;)

Od: pb®
Datum: 19.08.14 21:12
Vždyť to je všeobecně známá věc, že hodně velké poprsí může mít za následek problémy s páteří. Jednak se žena může hrbit, aby to trochu zakryla, jednak dochází k přetížení páteře. Ono když žena neustále nosí na hrudníku třeba 10 a víc kg, je to znát. Podprsenka není samospasitelná, pomůže rozložit váhu, ale poprsí levitovat nebude.

Od: kutululu
Datum: 19.08.14 14:49

Já si také myslím, že už moc nevyrostou a mimochodem příspěvky některých lidí tady se opravdu bavím *haha* Já například měla "velká" prsa už ve 13-ti letech (taky béčka), jenže bohužel mi zůstala tak velká až do teď a na můj věk jsou zase "malá" *smich* Béčka si myslím, že jsou tak akorát, a pokud je budeš zpevňovat a budou mít hezký tvar, tak je to hežčí než nějaké "psí uši" ;) a nevím jak je to u ostatních, ale mě se tedy s braním HA nezvětšila ani o milimetr natož o jedno nebo dvě čísla *haha*

Od: pb®
Datum: 19.08.14 15:12

S číslováním poprsí je dost problém. Béčka, to je nic nevypovídající velikost. Jinak velká budou 65B a jinak 85B. Jestli tě to potěší, ve 14ti jsem neměla žádná prsa, dokonce ani ve 20ti ani v 25ti. Po dítěti a kojení mám velikost 75D, tedy už je trochu něco vidět. Chce to správnou velikost a střih podprsenky i vrchního oblečení. Některé oblečení prsa zakryje a jiné zdůrazní. Se stejnou podprsenkou mám v jednom tričku prsa akorát a v jiném žádná. A hlavně se nehrbit a smířit se s tím, co nám příroda nadělila a mít ráda své tělo. Lepší malá a pevná, než věšáky u pupku, lepší jakékoliv zdravé, než žádné po ablaci prsu... Ale na to člověk přijde až s věkem.

Od: lotus*
Datum: 26.08.14 21:42

Určitě bych se nesrovnávala s holkama ze třídy (ač je to těžké). Každé tělo se vyvíjí jinak a to tvé se určitě ještě bude vyvíjet, je možné, že prsa vyrostou. Kdyby ne, béčka určitě nejsou "žádná prsa", jsou na tom ženy i "hůř" a nelámou si s tím hlavu. Velká prsa nejsou všechno a mají dle mého názoru víc nevýhod než ta menší (třeba při sportu, výběru oblečení...)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.