Křivé nohy , do x

Od: Datum: 19.08.14 14:07 odpovědí: 2 změna: 19.08.14 16:33

Ahoj jsem Viki a je mi 13 let mám nohy do x což by mi ani tak nevadilo kvuli tomu že to špatně vypadá , ale vadí mi to kvůli tomu , že dělám atletiku a trenéři mi to hodně vyčítají nevíte někdo jak by se to dalo zpravit nebo alespon zlepšit? Eště se chci zeptat na tkzv. rovnátka na nohy jestli mi to může pomoct a jestli jo kde se to dá sehnat a jestli mi třeba byt minimálně můžou pomoct vložky do bot nebo nějaké cviky , protože na operaci opravdu jít nechci . Předem děkuji za odpovědi :)) .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 19.08.14 14:18

Ahoj Trenéři ti vyčítají,že máš nohy do X?To jsem ještě nikdy neslyšela,a ve sportu se pohybuji prakticky celý život ! Je to demagogie.Pověz pánům trenérům jak přišli na takovou blbinu...V ničem ti nemohou vadit,to opravdu ne !

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.08.14 16:33

Souhlasím s Wamp, nohy do X při sportu nevadí. Co je to za "trenéry"? Jejich výčitky jsou stejně "odborné" jako tvá rada čtrnáctileté dívce ve vedlejším vlákně.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.