Kvalitní krém na obličej

Od: Datum: 15.08.14 13:16 odpovědí: 5 změna: 28.08.14 09:10

Ahoj :)

Chci se zeptat, jestli náhodou nevíte o nějakém kvalitním krému na obličej proti akné a beďárům. Moc mně to trápí a holky se mi kvůli tomu posmívají. Nikdo to u nás ve třídě nemá, jenom já a připadá mi to trapné. Potřebovala bych poradit o nějakém krému, jak to zamazat ale aby se mi nedělali další a víc beďárů a akné. Děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.08.14 14:38

Ahoj , doporučím ti skvělou a docela levnou věc. Zajdi si do lékárny a kup si tam takzvané mýdlo s ichtyolem ... nejlepší věc :) (je víc druhů ale třeba zde je odkaz na jedno : http://www.lekarna.cz/merco-s…ano-mydlo-s-ichtyolem-100g-8/

Ideální je aplikovat jej večer před spaním nechat chvíli působit a omýt. Skvělé je také mýdlo se sírou.

Nedoporučuju moc používat na postižené místo sprchové gely ani klasická mýdla z drogerie protože akné by se ti pak zase rychle vrátilo.

Tak držím palce :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.08.14 14:06

Někdo má akné geneticky, ale jde to zmírnit. Mně se osvědčil český výrobek aknestop
A neeboj ono to dřív nebo později s věkem přejde. :)

Od: rita®
Datum: 28.08.14 08:47

Mně se na akné osvědčily krémy z lékárenské kosmetiky, nic z drogerky mi na to nikdy nepomohlo...Skvělá je třeba kosmetika Bioderma. Mají řadu přímo na problematickou pleť, třeba krém Sébium Global je super.

Datum: 28.08.14 09:10

AHOJ.

Všechny špatně.Nejlepší jsou od zn.EUCERIN.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.