Jak zhubnout

Od: Datum: 10.08.14 23:11 odpovědí: 15 změna: 21.09.14 18:57
Dobry vecer,muze mi nekdo prosim poradit,jak zhubnout co nejrychleji 2 az 3 kg?Jestli muzu poprosit,odpovedi typu nejradeji nejist,mi nepiste...dekuji moc za vase odpovedi...Sabina
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.08.14 23:17

Dobrý den, když se jeden den postím a zárověň vyměšuji, tak "udělám" ty dvě kila. Ale, na těle to není vidět. Takže, myslím, že bude stačit vypustit sladké, jíst vícekrát denně, ale malé dávky, pohybovat se aktivně, vyměšovat a přiměřená míra stresu. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Od: paw®
Datum: 10.08.14 23:58
Co.nejrychleji? Rano vypit trochu vody se soli a pak uz nepit nic. A zajdete pres den na zachod a vecer mate o 3 kg mene. Ale neni to dlouhodobe, nici to.telo a dele jak 24 hodin bez vody to.nedate.
doplněno 11.08.14 06:26: Jinak lehkou zmnou jidelnicku se daji dat 2-3 kg do mesice. A je to trvale. Telo potrebuje nejaky sok (jidlo, extremni zatez,...) a par kilo shodi. Nez se telo adaptuje.
Ale jestli potrebujete 3 kg dolu, protoze prijedoubkamaradky a vam.preteka pres plavky jeden specek a celkove vazite 55kg I s botama, tak je zbytecne radit.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 11.08.14 00:15

Nežrat a trochu makat!

doplněno 11.08.14 16:02:

Bohužel špatná strava (nemusí být tučná, at žijí éčka atd...)

Dnešní holky si myslí jak 10 min na rotopedu pomůže..fakt ne.

Ohodnoceno: 2x

Od: sabinas
Datum: 11.08.14 05:41
Hm,tak tady asi nekdo neumi cist...skoc do 1.tridy a zopakni si pismenka...chtela bych videt tebe,jak makas...od takovych to mam nejradeji..jestli chces diskutovat,jdi nekam jinam...
Od: meart*
Datum: 11.08.14 13:40
Nebo jinak jezte a pijte co hrdlo raci a cele odpoledne pak muzete stravit na rotopedu. Ono kdyz clovek chce zhubnout tak si musi odtrhnout od huby a zacit se poradne hybat. Zadarmo nic neni pokud to nevite vratte se do prvni tridy vy.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.08.14 18:34
Bez komentare...odtrhni si od huby Ty,kdyz to tak vehementne druhemu radis...nechapu proc si tady lecite svoje komplexy,lide tady chteji poradit,ale to vy asi nechapete a cekate,aby jste se vy ztrapnili...
Datum: 11.08.14 19:48

Sabinas, a jak myslíš, že zhubneš? Že budeš jíst, co hrdlo ráčí a kila půjdou sama dolů? Ale pro to je třeba něco udělat, víš. Minimálně zařídit, abys měla výdej kalorií větší než příjem, kalorií. V tom je celá věda hubnutí. A nikdo ti tu nic jiného poradit nemůže. Jo - ještě existuje jedna možnost. Řekněme, že tvoje celá ruka může vážit ty 3 kilogramy. Tak si ji urvi nebo nech uřezat a kilogramy máš dole bez jakékoliv námahy

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.08.14 01:15
Diky za odpoved...
Datum: 12.08.14 09:22
Nalev z kysaného zelí. Do oběda máš dule víc jak tři kila, takže můžeš jíst, co hrdlo ráčí

Od: kutululu
Datum: 12.08.14 09:50

Lidé si tu dělají srandu, asi proto, že hubnutí až taková sranda není *haha* kdyby byla, tak bychom všichni byli hubení. Chybí mi tu údaj, zda chcete zhubnout na trvalo a nebo se jedná jen o rychlovku třeba na dovolenou k moři. Já například jsem 3kg shazovala s dietou 13 týdnů, protože čím je člověk hubenější, tím to jde pomaleji. A když jsem po trhání zubu byla týden jen na jogurtech, také jsem 2kg zhubla, jenže to za týden bylo zase nahoře :( Určitě doporučuji pohyb, hlavně aerobní cvičení, u kterého se spalují tuky. Nemusí to být intenzivní, každý den, protože pak to také ztrácí na účinnosti, ale minimálně 3x týdně tak hodinku ;)

Od: paw®
Datum: 12.08.14 12:18
Nejvice energie se spali pri bazalnim metabolismu. Proto je vhodne I silove cviceni, kterym se zpevni telo a zvysi pomer svalu v tele. Ty pak potrebuji energii ikdyz spite. Ale aerobka je tez dobra.

Datum: 12.08.14 14:03

kutululu - no přávě, že to sranda je, ale lidi nejprve musí chtít. Sám jsem shodil 12kg za dva měsíce jen změnou stravovacích návyků - žádná tvrdá dieta nebo něco podobného, jen prostá změna stravovacích návyků a jedl jsem daleko víc, než předtím. Ovšem člověk se k té změně nejprve musí rozhodnout a začít v hlavě, u sebe a změna musí být trvalá, protože návratem k dřívějšímu jídelníčku se vrátí i kila . Jinak shodit tři kila je opravdu jednodenní záležitost, stačí si vyčistit střeva Na druhé straně ztrátu tří kil člověk ani nepozná

Od: kutululu
Datum: 12.08.14 14:40

Já jsem také nedržela žádnou tvrdou dietu, jen si počítala sacharidy a bílkoviny na každý den a cvičila. Sice jsem zhubla jen 3kg, ale na konfekční velikosti to bylo vidět skoro o dvě čísla. Zbavila jsem se tuku a nabrala více svalové hmoty ;) Musela jsem to zkusit, protože u mě by jen změna stravovacích návyků nepomohla, jím správně 5x denně (nic extra nezdravého), v přiměřeném množství a žádné sladkosti a nic podobného nejím, takže nevím, co bych měla měnit a stejně tloustnu, takže to opravdu u některých není sranda zhubnout :)

Datum: 12.08.14 17:07

Sranda to je, metabolismus lidí funguje u všech stejně, takže někde je chyba. Spousta lidí tvrdí, že jí zdravě, aniž by si uvědomili, co je a není zdravé. Taky je důležitá pravidelnost. Počítání kalorií je úplně k ničemu, o tom to není...

Od: lucka013*
Datum: 21.09.14 18:57

Je to sice makačka, ale zkus cvičení od Jillian Michaels ( 30 Day Shred: Level 1 ) - fakt to zabírá :) nemusíš celý měsíc, já jsem třeba za tři dny zhubla 2 kg!

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.