Agentura Stephanie Potti

Od: Datum: 10.08.14 16:47 odpovědí: 7 změna: 16.09.14 15:27

Dobrý den,

pochybuji že tu někoho najdu, ale zázraky se ději:) Má tu nějaká slečna zkušenosti s agenturou Stephanie Potti? http://potti.formees.com/p/vipspolecnice/7319

Nezajímá mě diskuze co si o této práci kdo myslí, jen zkušenosti prosím.
Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: adriann
Datum: 11.08.14 06:55

Neznám tě, ale myslím bez šance se k ní dostat :) zkoušela jsem to 2x, reference mám od pár holek, co u ní byly

Ohodnoceno: 0x

Od: anabell
Datum: 11.08.14 17:02
Ahoj, dvakrát ses nedostala? Jakto? Je mi jasné, že asi budou mít přísná kritéria ale konkrétní tam nejsou.Nebo tě musí někdo doporučit?
Jsem teprve ve fázi rozhodování, ale když už, tak chci agenturu na úrovni, což mi tahle připadá..
Od: adriann
Datum: 11.08.14 17:52

nemyslím, že je tady to pravé místo pro konkrétní psaní :)

Od: anabell
Datum: 11.08.14 21:01
Pravda napiš mi prosím na email nicoletta@post.cz
Od: elise
Datum: 15.09.14 13:31

Nebuďte naivní :) U ní vydělávají jen ty, který vidíte večer ve VIP zprávách ;)

Od: martasinka
Datum: 16.09.14 11:04

Určitě taky, ale nemyslím si, že jen... Jistý je, že musíš být hodně atraktivní, podívej se na ty prachy http://maps.stephaniepotti.com , žádná obyč holka se nechytá

Od: juldab
Datum: 16.09.14 15:27

Je to podvod a reklama na neexistující kuplířskou agenturu. Nebo si myslíte že agentura vyplácející tisice euro deně bude mít stránky na hostingu zadarmo. Nehledě na to že porušujete pravidla.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.