Okurky nakládačky

Od: Datum: 10.08.14 08:16 odpovědí: 6 změna: 18.08.14 20:25
avatar

Dobrý den, omlouvám se vám, kteří si myslíte, že si Poradnu pletu s inzercí. Ale už si nevím rady.

Sháním nutně asi 15 - 20 kg okurek nakládaček. Klidně tak 15 kg malých a 5 kg přerostlých - na řezy a na močáky. Už jsem si dala i inzerát na Bazoš a nic. Ano, okurky nabízejí, ale kde? Znojmo, Litoměřice, Louny, Brno...Našla jsem si pána, který prodává, má i slušnou cenu, ale je to na trase Hradec Králové - Jaroměř. Od nás asi 50 - 60 km. Blíž nic. A manžel mi to rozmlouvá, prý se mi to vůbec nevyplatí, když zohledním tu cestu.

Není tady někdo, kdo by mohl prodat nakládačky? Nebo nevíte třeba o svém sousedovi, kamarádovi apod., který je prodává? Vyhovovalo by mi Přeloučsko, případně Chrudimsko, Pardubicko. Vzhledem k bydlišti mé dcery případně i Holicko.

Byli jsme 14 dní na dovolené, obchoďáky je už mezitím měly, prodaly a prý další závoz už nebude. V Kauflandu prý měli dokonce jen za 4 Kč/kg, čemuž se mi ani věřit nechce. Takže jsme vhodnou dobu propásli na dovolené.

Pokud o někom víte, ráda přijedu, když to nebude až tak daleko. Moc děkuji. A všem, co okurčičky mají, přeji veselé zaváření. Já bych zavářela jako divá, ale nemám co. *plac* *slunce* Jaga.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ivik®
Datum: 10.08.14 08:49
avatar

Pokud vím, každou středu jsou v Chrudimi na náměstí brzy ráno trhy se zeleninou.Sice nejsem z Chrudimi, ale na tržištích se dají ještě v pohodě sehnat...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.08.14 16:03
avatar

Jago, na normálních trzích jsou stále. I malé i přerostky. Na pultrech mají prodejci pytle okurek.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 13.08.14 06:40
avatar

Díky, děvčata, zatím jsem obvolávala prodejny a supermarkety, teď začnu pátrat na těch trzích. Dneska zkusím Chrudim. To by v tom byl *cert*, abych nesehnala. Jaga.

Datum: 13.08.14 08:28

V Polsku jich jsou mraky v Zabělkově-Chalupky...Morava

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.14 11:29
avatar

Ahoj, to Polsko je opravdu lákavé, dají se tam koupit pěkně levné věci /ale i pořádný humus/. Pro ovoce a zeleninu tam lidé jezdí hodně.

Já jsem ale takřka ze středu republiky, takže o nákupech v Německu či tržnicích v Polsku se mi může nechat jen zdát. Když zohledním cestu, nemá to cenu.

Ale abych se pochlubila - sehnala jsem nakonec okurky na malé tržnici. I cena byla pěkná. Už je mám naložené, nějak jsem to množství přepískla a zavářeli jsme je s dědečkem 2 dny. 48 skleniček. Ale zase nebudu muset příští rok. Když jsou okurky dobře zavařené a v chladu a temnu /máme je ve sklípku/, vydrží v pohodě i druhý rok.

Tak se pěkně mějte a taky zavářejte. Až se zima zeptá, co jste dělali v létě, budete se moci pochlubit okurkami. *smich* Jaga.

Datum: 18.08.14 20:25

babajaga,,,,ten můj si zavařil něco přes 70 sklenic já to nejím,, a sní to během zimy. Chtěla jsem koupit ještě papriky v nálevu s olejem,tak uvidím,,opět Polsko,,mi se tam dobře nakupuje ..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.