Jak schovat ramínka?

Od: Datum: 08.08.14 08:15 odpovědí: 5 změna: 08.08.14 12:52

Dobrý den,

koupila jsem si na zítřek na jednu oslavu krásné tílko bez ramínek, ale doma mi došlo, že nemám žádnou podprsenku bez ramínek, nemáte nějaký typ, jak ramínka u podprsenky schovat? Vypadá to hrozně, když někdo má to tílko a koukají mu tam ramínka od podprsenky. Děkuji předem :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.14 08:18

V podstatě máte tři možnosti:

a) vezmete si jiné tričko, kde ramínka nebudou vadit

b) nevezmete si podprsenku

c) koupíte si podprsenku bez ramínek (nebo s těmi průhlednými)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.08.14 08:26

pro úplnost:

d) nebudete kupovat celou podprsenku, ale jen ty průhledný ramínka, čili ušetříte

To byste koukali, jaký servis dostane chlap, když jde kupovat ramínka k podprsence. Seběhne se celej krám prodavaček. V životě mě najednou neobsluhovaly tři prodavačky *smich*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.08.14 08:46
1)Jedině pořídit průhledná silikonová ramínka k podprsence u které se dají vyměnit nebo se prodávají ramínka, která vypadají jako šperk - řetízek.
2)Podprsenka bez ramínek mívá po obvodu silikonové proužky, aby držela kde má i bez ramínek, s jinou k tomu neurčenou bych to nezkoušela.
3)Pokud si to můžete dovolit tak na ostro..
4)jiné tričko a toto si nechte pro jinou příležitost..
Ohodnoceno: 3x

Od: myse®
Datum: 08.08.14 09:15

ještě mám jednu variantu - prodává se takový plastový placatý výlisek - jako X to vypadá. Do toho se ramínka na zádech zaháknou a schovají se pod tričkem - že nejsou na ramenou ale mezi lopatkami...

ale vy píšete, že máte tílko bez ramínek - jestli nemáte žádná ramínka = nic nad prsy - šla bych bez podprsenky, jestli se na to cítíte nebo koupila podprsenku bez ramínek. jestli máte tílko klasické , tak to ten kousek plastu schová

Ohodnoceno: 2x

Od: pb®
Datum: 08.08.14 12:52

On si tady někdo myslí, že průhledná ramínka nejsou vidět? Ale jsou a to hodně, prostě místo hadrového ramínka kouká ramínko plastové. Nic, čeho by si nešlo nevšimnout. Za mě buď koupit podprsenku s odepínacími ramínky nebo pokud to stav poprsí a střih a materiál trička dovoluje, jít bez podprsenky.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.