Chtěla bych se naučit zpívat

Od: Datum: 06.08.14 15:16 odpovědí: 5 změna: 06.08.14 16:32

Dobrý den, už od malička bych hrozně chtěla být zpěvačkou, ale mám jen problém, že zpívat vůbec neumím, i bratr mi říká, že zpívám falešně (i když se opravdu snažím). Myslíte, že se můžu naučit zpívat bez talentu, aby to znělo opravdu dobře? Také je divné, že když zpívám jednu písničku, tak dokážu zazpívat hezky jen jednu větu, ale když se snažím tak zazpívat i jinou, prostě to nejde... Nechci chodit na nějaké kurzy, chtěla bych se to naučit sama, ale nevím jak. Když neumím zpívat, mám nějakou šanci, být někdy zpěvačka? Samozdřejmě vím, že nemůžu být třeba jako Katy Perry, nebo Madonna, ale prostě nějaká méně známá zpěvačka, šlo by to? Navíc hraju na piano a vždcky si představuju, jak by bylo super, kdybych ještě k tomu zpívala... Je mi 14 let.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 06.08.14 15:23
avatar

Zpívat se nikdy nenaučíš,pokud nemáš vrozený talent,dispozice,hudební sluch.V tom případě by mě zajímalo,jak asi hraješ na ten klavír.

doplněno 06.08.14 15:30:

Nemyslím to zle,ale tak se věci zkrátka mají.Zkus zajít třeba do "lidušky,"tam se poptej,zazpívej jim...Co na to poví...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: anet02
Datum: 06.08.14 15:35

Děkuju za radu, ale nemyslím si, že ten, kdo neumí zpívat, nemá hudební sluch...

Datum: 06.08.14 15:34
avatar

Sama? Ani náhodou. Pokud to hceš dělat pořádně, tak je to obvykle těžká dřina na spoustu let.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.08.14 16:30
avatar

Zpívat se dá naučit i bez výraznějšího talentu, nakonec na naší i světové pop scéně je dost takových přípasdů. Nedá se ale naučit zpívat bez hudebního sluchu, bez citu pro hudbu a rytmus a už vůbec ne sama.

Lidský hlas je podle některých teorií nejdokonalejší hudební nástroj a potřebuje odborné vedení. Nejlepší zpěváci se učí zpívat téměř celý život.

Takže ti doporučím si dobře rozmyslet, jestli opravdu chceš být zpěvačkou, proč chceš být právě zpěvačkou a pokud tvé rozhodnutí bude trvat, podnikni potřebné kroky.

Prvním krokem je návštěva základní umělecké školy a začít se učit zpívat pod odborným vedením.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.08.14 16:32
avatar

Šance je oproti talentovaným, co mají hlas od pánaboha (těch je poměrně málo), a dokonce i těm, kteří umí "pouze" zpívat (těch je docela dost), mizivá. To říkám upřímně jako muzikant.

Musela bys dřít jako mezek pod odborným vedením - a s nejistým výsledkem.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.