Zavádění tamponu bez aplikátoru

Od: Datum: 29.07.14 12:03 odpovědí: 3 změna: 29.07.14 12:34

dobrý den koupila jsem si mini tampony a nevím do jaké hloubky je mám zavést, po kolik článků prstů ho mám zavést?

děkuju za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.14 12:07

Tak abys ho necítila. Jeslti si používala aplikákátor a pomohl ti s odhadem, tak ho poměř se svým prstem. Vychází to zhruba na skoro celý prst.

Ohodnoceno: 0x

Od: kutululu
Datum: 29.07.14 12:27

Já bych mohla mít opačnou otázku, vůbec nechápu, jak si někdo dokáže zavést tampon s aplikátorem? *haha* nemyslím to ve zlém... Jak hluboko poznáš sama, nesmí Tě tlačit. No nevím, mě to tedy na skoro celý prst nevychází, od špičky prostředníčku až po druhý článek prstu, cca 5cm, ale u každého je to jiné.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.07.14 12:34

mi to vychází že i s tamponem zasunu celý ukazováček.mín se mi nevyplásí tampon pak nenasáká rovnoměrně a při močení či velké potřebě pomalu vyklouzává,takže čím hloubš,tím se tam lépe usadí a plní účel.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.