Zavedení tamponu

Od: Datum: 24.07.14 18:39 odpovědí: 5 změna: 25.07.14 12:27

Ahojte děvčata... je mi 16 a stále používám vložky, chci používat tampony, prozože tančím a s vložkami to je strašně divné... ale pohužem mi tampony nejdou zavést. :( Když mám měsíčky, tak to zkouším pořád a nejde to. Pořád se dívám na nějaké návody na internetu a když si řeknu: TEĎ TO ZVLÁDNU- tak to nedokážu. Nevím jestli je něco se mnou nebo nějak tak. Tak chtěla bych se zeptat jestli jste měli taky takový problém a jak jste to překonali. Děkuji moc za odpovědí :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.14 18:48

Ahoj. Diskuzí na toto téma i odpovědí je i zde hodně. Chce to cvik a trpělivost. Být dostatečně uvolněná, najít polohu, ve které se tampon bude zavádět co nejsnadněji. Některým ženám to jde nejlépe např. vleže, či podřepu. Dobrým pomocníkem při zavádění tamponu je lubrikační gel. Stačí troška a vklouzne dovnitř lehčeji. Vyzkoušejte tedy i toto.

Ohodnoceno: 1x

Od: wamp®
Datum: 24.07.14 18:57

Ahoj děvče Víš proč ti to nejde? Protože nejsi uvolněná,moc se tomu bráníš a pochva je tím pádem stažená.Musíš se uklidnit,o nic nejde ;) Namaž se třeba i krémem,to bude stačit...A pěkně v poho,ano?

Ohodnoceno: 0x

Od: stone
Datum: 24.07.14 20:53

Kdysi dávali reklamu na tapony s aplikátorem.

Datum: 25.07.14 12:15

jasně chce to klid a koupit si mini tampony s aplikátorem,dříve jsem si bez aplikátoru nepředstavila jak tampon dostat dovnitř ale opravdu se to vytrénuje a brzy nebyl problém i super bez aplikátoru...a doporučuji o.b.comfort,mají specialní spirálovitý hladký povrch,neprotékají a lépe se zavádějí,nedám na ně dopustit.Ty levné varianty jsou"chlupaté"a špatně se vsunují.

Datum: 25.07.14 12:27

Ahoj, základem je UVOLNIT SE! Mě to jde třeba líp ve vleže. Někteřím v podřepu... Zkus všechny varianty :) A když ti to nepůjde tak to nevadí, zkus to po chvilce znovu ;) Nezapomeň tlač na něj směrem nahoru a mírně dozadu. Cítíš-li odpor, změň trochu směr, rozhodně se nesnaž nacpat tam tampon za každou cenu :) Mě to také ze začátku nešlo! Myslím si, že ze začátku je dobré použít tampony s aplikátorem (tampax compak ...) nejlépe velikost mini :) Doufám že jsem ti nějak pomohla :)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.