Kde to bolí když začíná mentruace

Od: Datum: 23.07.14 22:30 odpovědí: 8 změna: 24.07.14 20:58

Dobrý den, mám otázku bolí mě břicho na pravé straně, ne uplně na vaječníkách ale kousek nad tím, bojím se jestli to nemůže být slepák

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.14 22:58

To by teoreticky slepák být mohl. Kdyby bolest přetrvávala, běž(te?) k doktorovi nebo pokud by se rychle stupňovala, klidně na pohotovost. Menstruace bolí každou ženu jinak, někdo má křeče, někdo den předtím bolest žaludku a/nebo hlavy, napětí v prsou a plno dalších. V zásadě ale nevím o tom, že by menses bolela jen na jedné straně.

Ohodnoceno: 0x

Od: pejsek2000
Datum: 23.07.14 23:50

Bolest přestala

Datum: 23.07.14 23:57

Tak to rádi slyšíme. A nebyly to náhodou jenom zaražené prdy?

Ohodnoceno: 1x

Od: pejsek2000
Datum: 24.07.14 08:15

Asi ano, mamka říká, že to měla taky a že potřebuju se pěkně protáhnout a potřebuju si zacvičit :) *bezim*

Od: pejsek20000
Datum: 24.07.14 20:38

Nejsem zaregistrovaná, ale chtěla bych se zeptat jak 100% poznáte, že se jedná o slepák?
Děkuji

Datum: 24.07.14 20:41

zanet slepeho streva:

horecka, nechutenstvi, prujem, zvraceni, pocit na zvraceni, ..

"Nejtypičtější pro rozvoj tohoto onemocnění jsou bolesti kolem pupku, které se pozvolna stěhujík pravému podbřišku. Místo největší bolesti se většinou nachází ve dvou třetinách spojnice pupku a výběžku pánevní kosti. Tento bod se označuje McBurneyův a je pojmenován podle amerického chirurga, který jej poprvé popsal."

Ohodnoceno: 2x

Od: pejsek20000
Datum: 24.07.14 20:44

Děkuji nic z těch příznaků nemám ale někdy mě pobolívá břicho na té straně, četla jsem si tu jak poradili ostatní lidé a ti říkali, že se ta bolest nedá vydržet že vás to samo dotáhne k lékaři

Datum: 24.07.14 20:58

hm, to muze byt klidne i zlucnik.. reknu to narovinu.. ten doktor vas nukousne. a pokud se vam nechc k obvodakovi do nejakeho strediska nechte se vysetrit a nebo prelozit k lekari do nemocnice. moje zkusenost je takova ze lekar v nemocnici je lepsi nez obvodak.. ale nemusi to platit vzdy. a ano, vetsinou zanet slepeho streva zpusobuje takovou bolest ze se to snadno vydrzet neda a k tomu lekari vas to dozene.. myslim ze je to ok dokud nemate teplotu kolem 37,5 to je znamka infekce a uz by jste se mela strachovat.. ale jak rikam.. navstivte lekare, nechte si udelat jeterni testy, testy krve a uvidite. on vas nesezere hned ve dverich :)

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.